Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Wspieram.to: wyścigi na jednym przycisku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Małe, polskie, niezależne studio Vinyl Pixels pracuje nad Versus One, prostą "ścigałką" inspirowaną kultowym jednoprzyciskowym "żużlem". Twórcy potrzebują naszego wsparcia finansowego.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Wspieram.to: wyścigi na jednym przycisku
Dobrze że będzie na telefony, z chęcią rzucę moimi pieniędzmi w monitor jak wyjdzie.
Kiedy jak wyjdzie?! Jak każdy będzie tak "wspierać" to to nigdy nie wyjdzie! Co do gry: Shut up and take my money! To będzie pierwsza gra jaką wesprę(30zł) przez croundfunding. Jak tylko dostanę wypłatę(pod koniec tygodnia)
Zapowiada się bardzo ciekawie, miło będzie odświeżyć lata młodości (bardzo młodej młodości).
Fajnie brzmi motyw 16 graczy przy jednym kompie. Kojarzy ktoś może inne gry z podobną możliwością?
Poklikam na PGA i wtedy zadecyduję czy kusi i się kala.
facepalm: Rzuciłbym teraz, ale jakby tak chwilę pomyśleć, to można wydedukować że ich nie mam. :/
Też myślałem że nie mam pieniędzy Childish ale okazało się że nie muszę jeść! Smiling

Też myślałem że nie mam pieniędzy Childish ale okazało się że nie muszę jeść! Smiling