Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pięć minut z nadchodzącym fabularnym dodatkiem do BioShock Infinite
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: HC3ZNnuXuio.jpg]
Burial at Sea, pierwsza część fabularnego rozszerzenia do BioShock Infinite, ukaże się w okresie świątecznym na X360, PS3 i PC. Dodatek przeniesie gracza do podwodnego miasta Rapture za czasów jego świetności. Pokaże on zupełnie nową historie Bookera i Elizabeth.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Pięć minut z nadchodzącym fabularnym dodatkiem do BioShock Infinite
A ja jeszcze nawet za jedynkę się nie zabrałem :/ Infinite wygląda bardzo dobrze, przy najbliższej okazji będę musiał spróbować Winking
Hah, ja próbowałem BioShock 2 na ps3 przejść po 40 min, mało co w porty nie narobiłem, natomiast w Infinite ograłem jakieś 50% fabuły na PC i wydaje mi się dużo łagodniejszą grą, aż strach jak dla mnie pomyśleć co będzie w tym dodatku znów w rapture 0.o
Musze zagrać, bo na razie wygląda nieźle, szczególnie że jakoś wole klimaty podwodne. Ciekawe ile będzie trwał i za ile