Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: The Legend of Zelda: The Wind Waker HD Limited Edition
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: VglyjX1ZDXk.jpg]
Na wasze wyraźne życzenie rozpakowujemy limitowaną edycję gry The Legend of Zelda: The Wind Waker HD - wysokorozdzielczościowej aktualizacji gry, która miała swoją premierę w 2003 roku. W zestawie prócz pudełkowego egzemplarza gry znajdziemy figurkę Ganondorfa, antagonisty produkcji.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: The Legend of Zelda: The Wind Waker HD Limited Edition
Oczywiście na plastikowej kopule zostają denerwujące odciski palców.
Podniesienie ceny o, powiedzmy 10£ i dodanie szklanej osłony chyba nie byłoby aż tak wielkim problemem.
Jako fan takich dodatków bardzo się swego czasu napaliłem na tą edycję, tylko dla samej figurki, mimo tego iż nie posiadam konsolki. Cena trochę mnie odstraszyła. Teraz nie żałuję jakoś specjalnie, że jednak poskąpiłem pieniędzy, ale i tak chętnie postawiłbym taką figurkę na półce.
Grałem kiedyś w oryginał na gemecuba u kolegi i powiem, ze gra jest świetna. Może uda mi się ją kiedyś dorwać na tą konsolę (ogólnie egzemplarze na GC kosztują prawie tyle samo co na Wii U).
Świetnie się to prezentuje. Gdyby nie to, że mam strasznie ograniczony budżet gra znalazłby się w już w moim posiadaniu i to w identycznej edycji.