Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: TOP 4 #3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W tej edycji przyjrzymy się najciekawszym przedstawicielkom płci pięknej w grach. Jak zwykle zachęcamy Was do komentowania i typowania swoich ulubienic.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: TOP 4 #3
BRAWO GREM !!! 2/10 :P
@Ymir, co do Faith, nigdy nie mów że nie da się: http://youtu.be/j-mEnMMmSrQ
1.Glados (portal)
2.Jade (Beyond Good & Evil)
3.Morrigan (dragon age)
4.Aveline (Assassin’s Creed III: Liberation)
Te które zapamiętałem najlepiej przynajmniej.
1)Isabelle "Ivy" Valentine - podoba mi się jej historia, oręż i "wygląd"(if you know what I mean).
2)Samus Aran - lubię samą serię Metroid bardzo, a Samus jest bardzo fajną bohaterką, z bogatą historią(w "Other M" przynajmniej) i fantastycznym wyposażeniem.
3)Dziewczyna Black Barona z "Mad World" - wprawdzie pojawia się tylko w intrach do Bloodbath Challenge i nic nie mówi, ale ma w sobie specyficzny urok za który ją lubię.
4)Rosalina - pani z kosmicznego obserwaturiom w "Super Mario Galaxy". Bardzo tajemnicza(i ładna).
Ciekawy artykuł i cieszę się, że Johnny uwzględnił Jade i ogólnie grę Beyond Good & Evil, bo gra jest naprawdę warta uwagi a ludzie jej po prostu nie znają Childish
4. Jodie - Beyond Two Souls.

3. Lara Croft - Tomb Raider.

2. Serana - TES V: Skyrim.

1. Isabela - Dragon Age II.

Znalazło by się jeszcze kilka ciekawych kobiet w Dragon Age, ale starałem się uchwycić każdą panią z oddzielnego tytułu Smiling