Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Prezentacja kontrolera od Valve
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeff Bellinghausen, jeden z inżynierów Valve, prezentuje na filmie możliwości i zastosowania zapowiedzianego niedawno kontrolera.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Prezentacja kontrolera od Valve
Wygląda fajnie, rozgrywka też niczego sobie, ale mimo wszystko klawiatury i myszy nic niestety nie zastąpi Winking Spodobało mi się za to, że na pierwszy rzut oka widać różnicę w precyzji od zwykłych padów - dotykowe panele zamiast drążków to świetny pomysł. Mimo iż wydaje mi się, że projekt świata nie zawojuje, to może być fajnym gadżetem i nic poza tym Winking
Sam pad wygląda ciekawie, panele dotykowe zamiast gałek to strzał w dziesiątkę, jednakże ma służyć do grania w gry ze steama na telewizorze, i mi jako konsolowcowi się na nic nie przyda PC Has No Game
Na pewno lepsze niż tradycyjny pad ale na pewno nie jest bardziej precyzyjny od klawiatury i myszki.
Prezentuje się naprawdę bardzo fajnie, ale chyba w CS nic nie zastąpi myszki i klawiatury.
Moim zdaniem ten pad jest strzałem w 10. Dużym + jest to, że można nim grać w gry nie obsługujące zwykłych padów. Podzielę się obrazkiem odnośnie padów nowej generacji konsol znalezionym w internetach:
[Obrazek: vpnZrWU.png]
Wstrzymałbym się z ocenami padów do momentu, gdy będzie wszystkie porównać samemu (a przynajmniej będą mogli to zrobić recenzenci). Pad Valve wygląda interesujące, ale przy tym przywołuje od razu możliwość wielu problemów, których sam pokaz nie rozwiewa.
hehe jak polak potrafi szybko zmienić zdanie Smiling pod ostatnim news'em odnośnie kontrolera można było znaleźć prawie same negatywne głosy. A jak pisałem o ogromnej powierzchni sterowania to nikt na to nie patrzył poważnie.

A jednak coś w tym jest i mimo, że pewnie będzie wymagać od nas dłuższego przestawiania się na nowy sposób miziania to może nam to potem dać dużo frajdy z rozgrywki
Bardzo fajny pad, ALE czy będzie działał z płytowymi edycjami gier, np. assassin's creed lub CoD. A po za tym jakby Sie dowiadywało o sterowaniu, jeżeli by gry by się nie zmieniło pod pad ty był by on całkiem nie potrzebny !!!
@ThePolishBeaver,
Z tego co zrozumiałem, ten pad ma działać z każdą grą, która używa klawiatury i/lub myszki. Po prostu je zastępuje.
To jest troche tak, jakby grać na touchpadzie, ciekaw jestem jak jest z precyzją w celowaniu w rzeczywistości, bo na filmiku widać że gośc dość celnie strzela Smiling