Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Beyond: Dwie Dusze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: hOzUKOYEzxc.jpg]
Nowy "eksperyment" studia Quantic Dream jest trochę jak niedostrojona harfa. Brzmi pięknie, póki nie trafi się fałszywa struna. O tym czy spodoba się Wam historia Jodie i dlaczego nie jest to dla mnie takie oczywiste, próbuję uzasadnić w powyższej recenzji wideo.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Beyond: Dwie Dusze
Dobrze powiedziane - jestem wielką fanką Heavy Rain, więc i kocham Beyond Two Souls Grinning
Beyond ? Mam TLoU.

Niestety, gdybym nie miał TLoU, wolałbym kupić HR. Jednak za darmo ... czemu nie Torll?
Kolejny świetny tytuł na konsolę Sony. Microsoft ze swoimi tytułami (a właściwie ich obecnym brakiem) może im buty lizać.
Dragon's lair, space quest lub mad drog mccree naszych czasów.
The Last of Us oraz Beyond wywarły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Gdyby nie to, że ograniczają mnie fundusze i brak konsoli PS3 już dawno miałbym gry na swojej półce.
Eh, Cage i jego "gry". Ten Beyond wygląda bardzo przeciętnie nawet w porównaniu do Fahrenheita...
Gdyby nie fakt, że nie mam od dłuższego czasu konsoli Sony, pewnie już zagrywałbym się w B: TS. Heavy Rain uważam za prawdziwe arcydzieło i chociaż z "gry" jest tam niewiele... to pisanie, że jest to Dragon's Lair naszych czasów jest zwykła bezczelnością w stronę dewelopera. Skala gier Quantic Dream jest naprawę ogromna, nie wiem jak w B: TS, ale Heavy Rain był wbrew pozorom mocno nieliniowy. Tam liczył się każdy szczegół, a decyzje miały ogromny wpływ nie tylko na zakończenie, ale i to, co stanie się za minutę, kwadrans czy 6 godzin.
Gra okej, nie lubię natomiast głosu lektora.