Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Witam wszystkich
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim.
Nazywam się Mateusz, ksywka Tomcio (od nazwiska). Mam 17 lat i chodzę do Technikum Informatycznego (2 klasa). Jestem fanem gier Nintendo, MtG i strategii (Civilization, Heroes, Anno). Posiadam konsolę Wii i 3DSa.
Interesuje się papercraftingiem, kilka złożonych przeze mnie modeli: Frost Dragon, Morrigan, Milotic.
Arhn.eu znam od około 2010 roku z czasów tworzenia spolszczenia Pokemonów Platinum, a później Projekt: Community.
Do zobaczenia na shoutcie, forum oraz zbliżającym się PGA.
PS. Wypada się kiedyś przywitać na forum Grinning.
Witaj,
Miło cię powitać na forum, wcześniej czy później trzeba się przecież przywitać Grinning Masz bardzo fajne hobby, te 3 figurki są bardzo ładne, masz ich więcej?
Pozdrawiam Winking
Mam ich więcej, ale są u mnie w szkole. Na tę chwilę kończę jeszcze jedną, której zdjęcia mogę tutaj wrzucić, tak za 2-3 dni.
Świetne te papercrafty, masz jakieś projekty czy samemu je robisz?
Proszę Cię zrób papierowego bidoofa Grinning
Witaj na forum !

P.s Dziwny zbieg okoliczności, masz takie same imię jak ja, też chodzisz do technikum informatycznego i na dodatek lubisz strategie oraz Nintendo ... jak ja. Skeptical Fry
Maxiow, to nie przypadek spotkać tutaj kogoś lubiącego strategie, Nintendo i chodzącego to Technikum informatycznego... z WielkimMatim jest nas już czterech Grinning
@hipo5PL Projekty figurek ściągam z internetu, np. z tej strony: http://www.pokemonpapercraft.net/. Szukałem bidoofa, ale niestety nie ma go. Jest tylko Bibarel.

Na PGA będzie można mnie rozpoznać po takiej czapce.