Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Przy tej reklamie gwarantuje, że łezka Ci się w oku zakręci
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sony wypuściła dzisiaj nową, świetną reklamę skierowaną do wszystkich fanów marki PlayStation.




Sony jak zwykle miażdży w kwestii reklam, czy to seria z Kevinem Butlerem czy późniejsze reklamy Long Live Play! Teraz mamy to i Sony po raz kolejny pokazało klasę!
@autor
Bardzo ładna reklama, PS2 pamiętam już sam.

@Archon
Ta reklama ma w sobie coś strasznie creepy.
http://www.youtube.com/watch?v=6twZqTUbovs Powinni ten starting puścić przy uruchamianiu PS3 fata
PS2 Heart ... fakt łezka się zakręciła ,a reklama świetnie zrobiona.
Zastanawia mnie tylko to,dlaczego zajęło mu aż 18 lat aby posprzątać ten pokój :P. Mimo tego ładna reklama Smiling
Reklama świetna! Kawał historii w 3 minuty Grinning
Najlepsze były te odgłosy z gier na PSX na początku materiału Heart
Dalej mam tego starego Trinitrona od Sony (0:40) tylko do grania na PS1, PS2 Smiling tyle lat, a ciągle działa.
Niema to jak Tekken Smiling
Łezkę może nie, ale ciary to mnie przeszły nie raz Winking Świetna reklama, w tym przypadku sony nie ma sobie równych, doskonale grają na emocjach Grinning
A mnie nie chwyciło. Nie zauważyłem nic takiego, co miałoby mnie zachwycić, nabrać łez do oczu, czy spowodować ciary na plecach. Reklama jest długa i niezbyt interesująca. Nie było nic co by przykuło moją uwagę.
Zawsze wolałem mieć poukładane gry na półce niż porozrzucane po ziemi. Reklama jak najbardziej mi się podoba Happy_2