Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pokémon X / Y
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: mvfVZhhPHCg.jpg]
Pierwsza odsłona Pokémonów na 3DSa okazuje się jednocześnie pierwszą małą "rewolucją" w serii. Cykl łamie kilka niepisanych zasad w imię postępu i prawdę mówiąc, wychodzi mu to na dobre!

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Pokémon X / Y
A ja muszę czekać do marca żeby w to zagrać T.T
Świetny materiał. Dzięki niemu jeszcze bardziej mam ochotę zagrać w najnowsze poksy co sprawia, że jeśli zakupię swojego 3DSa to X/Y będzie zapewne moim tytułem startowym.
Świetny materiał, ja chcę swoje poki Winking
Nowe Poki wyglądają znakomicie, ale bardziej cieszy fakt, że te poważne zmiany są słuszne i podyktowane zrozumieniem pewnych rzeczy, a nie tylko chęcią przypodobania się mniej uzdolnionym/dysponującym mniejszą ilością wolnego czasu graczom. Szkoda, że nie wszystko jest doszlifowane, ale nie można mieć wszystkiego.
Świetna, rzeczowa recenzja. Sprawiła, że znowu odżyła we mnie chęć do samodzielnego spróbowania Pokemonów, bo jakoś nigdy nie miałem przyjemności, a z emulatorami nie mam zamiaru się bawić. Good job. Smiling
Nintendo 3DS jest na moim celowniku już od bardzo dawna, jednakże co chwila pojawiają się niespodziewane wydatki, a i brak Nintendo Polska nie zachęca do przygarnięcia urządzenia. Oglądam każdy Pokedziałek i nie jeden raz zazdrościłem przygód z kieszonkowymi stworkami (a fakt, iż miałem dawniej okazję się z nimi zaprzyjaźnić tylko to pragnienia wzmagał), jednakże nie zmieniło to moich priorytetów, przez co konsoli nadal nie posiadam. Tego stanu nie zmieniły również czytane recenzje hitów na sprzęt Japończyków, tak bardzo różniących się od moich dotychczasowych doświadczeń z grami. Przełom nastąpił dopiero po pierwszym Pokedziałku z Pokemon X, gdzie kompletnie zakochałem się w tej produkcji, a wyczerpująca wideo-recenzja powyżej tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że moje serce nie zostanie złamane.

Najbardziej zadziwiła mnie informacja o tak dużym nacisku na stronę online produkcji. Daje to nadzieję na usprawnienie software'u 3DS-ów (marzenia są dozwolone!) albo chociaż wejście w XXI wiek wraz z nową kieszonsolką. Cieszy również ogromna liczba Poków do zebrania, jak i spora ilość aktywności - czuję, że wycisnę ostatnie soki z najnowszego tytułu Game Freak. Największą łyżką dziegciu pozostają spadki płynności. Szkoda, ale tak czy siak nie zamierzam korzystać zbyt często z 3D.

Tak czy inaczej - aktualnie 3DS (wersja XL) jest na pierwszym miejscu mojej listy zakupów, a Bidoof i spółka zaraz za nim.
Gra wsysa (nie mylić z tym że ssie!). W pierwszy dzień kiedy otrzymałem wersję X, nabiłem na wejście 20 godzin WinkingJeśli ktoś ma ochotę na walke wymiane to prosze o PW.
Gra jest świetnie wykonana i naprawdę przepiękna Smiling Cieszy mnie że pokemony zawitały w końcu do XXI wieku i wszystkie zmiany bardo mi się podobają. Oby tak dalej. Brawo nintendo !!!
Cudowny materiał. Czekam na więcej. Winking
Widzę, że można skakać! Czy Grem już o tym wie?
"Co następne?"
No jakby Ninny popatrzyło o co proszą gracze od 15 lat, to doczekalibyśmy się w końcu PokeMMO...
Materiał świetny. On wraz z obecnymi pokedziałkami pokazuje, jak świetnym tytułem, choć bez wad, są nowe pokemony. Skok do przodu ogromny i wiele zmian bardzo cieszą mnie jak i wielu innych graczy. Kawał świetnej roboty. Brawo Nintendo! Winking
Dobra recenzja, widzę że miłość Archona do Bidoofa nie mogła nie pojawić się i tutaj Happy
Fajna recenzja, świetnej gry. Pokemon X mam mniej więcej od premiery i muszę powiedzieć, że najwięcej siedzę właśnie na PSS, mam 65 h na liczniku, a tylko 4 odznaki bo ciągle bawię się w treadowanie, a ludzie non stop zaczepiają więc trzeba mieć czym się wymienić ;D Dużym plusem jest grafika, najładniej wypadają chyba jaskinie, które kiedyś najmniej zachęcały. A muzyczka jest tak przyjemna dla ucha, że nawet nie mam ochoty jej ściszać. No i najlepszy motyw do rowerka się kłania.
Bidoof Grinning
szkoda ze grafiki niektorych trenerow sa w 2D.lepiej gdyby wszystkie byle w 2D albo w 3D.
Wie ktoś do kiedy dystrybucja Torchica?
Do 15-tego stycznia