Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Gry w których można polatać samolotem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam zna ktoś jakąś grę w której można polatać samolotem z dobrą grafiką chodzi mi o coś na podobnego misji w bf 3

Dzięki i pozdrawiam

Na przyszłość - Poprawna nazwa tematu pozwoli ci szybciej uzyskać odpowiedź. Często widząc temat jednosłowny nie chce się po prostu w niego klikać, bo nie ma w nim nic interesującego, nie chce się marnować czasu na czytanie potencjalnie niepotrzebnego posta i tak dalej Winking

Co sądzisz o serii Tom Clancy's H.A.W.X. ? Mam pierwszą część - dawało radę i miodnie się grało, jednak nie wiem jak jest z 'dwójką'.
Pozdrawiam Smiling
Jeżeli koniecznie poszukujesz gry na PC to z arcadowych najlepszą opcją są obie części Tom Clancy's H.A.W.X. Jeżeli mnie pamięć nie myli to na komputery wyszedł też ace combat assault horizon.
a na jakim poziomie stoi grafika w tych grach bo to głównie o to mi chodzi bo po misji w bf3 mam ogromną ochotę tak polatać i po podziwiać widoki i zestrzelić kilka samolotów Grinning
Zagraj w War Thunder, miodna gierka Fap płakałem jak grałem
Co do grafiki w HAWX: http://www.youtube.com/watch?v=rd9nNF-D7Dk
War Thunder: http://www.youtube.com/watch?v=y5JK-2Yn5NA
grałem w bete War Thunder i taka sobie a na yt jest strasznie zniżona grafika i nie można rzetelnie określić jakości

Proszę, popraw troszkę styl twoich wypowiedzi. Polecam używanie przecinków, znacznie ułatwiają czytanie.
~luklew

Podaliśmy ci tytuły, żaden problem sprawdzić jaki mają poziom grafiki. Słowami nie da się tego opisać dostatecznie dobrze Smiling
ładuj się do Assault Horizon, bardzo fajny singiel, znośne multi (jak jeszcze kogoś znajdziesz)
graficznie to top półka jeśli chodzi o tematykę lotnictwa (misje z BFa zjada na śniadanie popija mlekiem i zwraca)No i masz realne typy samolotów i ogólnie uzbrojenia. Polecam, z zaznaczeniem, że to typowy arcade
Microsoft Flight Simulator , miodny symulatorek. Świetne sterowanie. Niestety jak to w symulatorze, nie postrzelasz sobie do przeciwników, ale za to pomoże ci nauczyć się latać co ułatwi gre w inne "latające" tytuły.
Wiesz co, jest sporo gier w których można latać.
War Thunder (F2P, Na Steam) - Wojenna gierka w czasie Drugiej Wojny Światowej o ile się nie myle, całkiem fajna, ciągnie, a jego wykonanie doskonałe. Całkiem niezły efekt wybuchu danego samolotu... Albo nawet cięcie skrzydła skrzydłem Grinning
World Of Warplanes (F2P) - Drugi smaczek od WarGaming... Nie ciągnie mnie zbytnio tak samo jak World Of Tanks, ale nawalanka samolotami jest całkiem pozytywna.
DCS World (F2P Steam) - Jak dobrze słyszałem, tam się nie odbywa wojna, ale to jak symulator latania helikopterem no i samolotem. Oczywiście WOJSKOWYM. Nie grałem, ale widząc po Gameplaye'ach, całkiem dobra giera.
Kiedyś był Microsoft Flight Simulator, też dobry symulator. Ale jak widze, nie jest już dostępny na Steam. A szkoda.
Pewnie powiecie, że trolluję, ale... Airfix Dogfighter. Zostawię tu po prostu ten tytuł i być może przypomnę komuś odległe czasy, kiedy to w tę właśnie grę można było naparzać godzinami Torll
[Obrazek: Crimson_Skies.gif]

Tyle mam do dodania w tym temacie. Moja pierwsze "growe" zauroczenie Gruby nerd. never forget.
Cliffs of Dover - na steamie za 10€. Koniecznie z patchem 4.0

http://www.youtube.com/watch?v=XHzd7ozMgpQ - włacz sobie 1080p i podziwiaj widoczki

Warthunder - world of warplanes nie ma nawet z czym podskoczyć. Fantastyczna gra f2p z trzema dostępnymi poziomami trudności od arcade do realistycznej symulacji. Do tego ładna jak diabli.

http://www.youtube.com/watch?v=NPsM_sVY3uk

Z ogranych przeze mnie jest jeszcze wings of prey, który jest nieco podobny do warthundera ale nie jest grą f2p.
a coś z odrzutowcami Grinning
też polecam wings of prey,miło się gra,ale musisz wiedzieć,iż nie można w tej grze do sterowania samolotem używać myszki(buuuuu)więc nie wiem czy warto,jakieś 2 miesiące temu kupiłem nowiutką za 10pln w BIEDRONCE wraz z bionic commando(faajna gra)i polskie imperium(też niezła)