Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Poszukuję klawiatury w cenie do 250 złotych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć szukam jakiejś fajnej gamingowej klawiatury do 250 zł.
Ktoś może zna jakieś fajne Smiling?

Pozwoliłem sobie poprawić zawartość rubryki "Temat". Nie zrozum mnie źle, klawka brzmi cool i na czasie, ale warto postarać się o tytuł niosący nieco więcej informacji. Ludzie nie będą wtedy klikać na marne - twoim problemem zainteresują się tylko osoby obeznane w temacie klawiatur w cenie do 250 złotych. Mógłbyś też pomyśleć nad uściśleniem swoich preferencji, chociaż rozumiem, że możesz zupełnie nie znać się na temacie i liczyć na opinię innych użytkowników.

Oprócz tego zwróć uwagę na interpunkcję. W języku polskim nie stawiamy spacji przed takimi znakami jak kropka, znak zapytania czy wykrzyknik. Mam nadzieję, że moje uwagi pozwolą Ci na jeszcze lepszy wkład w życie naszego forum. Pozdrawiam serdecznie! ~ Johnny

CD-Action Się kłania.
Natec Genesis RX55 za 90 zł.
..
Oraz klawiatura z Carrefoura za 30. Wierz mi, one naprawdę się dobrze sprawdzają(Chyba, że zależy ci tylko na Kolorze).
Zobacz ten wątek: http://arhn.eu/forum/thread-5301.html
Padło tu parę propozycji, może któraś cię zainteresuje.
Ze swojej strony polecę co sam używam czyli Microsoft Sidewinder X4, na początku narzekałem na dłuższą spacje - co za tym idzie mocno oddalony alt, ale dziś się przyzwyczaiłem.

Skok klawiszy odpowiedni, możliwość regulacji natężenia podświetlania klawiatury, makra.
Również polecam Sidewinder X4, sam korzystam od ładnych paru miesięcy i jak na tą półkę cenową (koszt w granicach 160-180 zł) jest naprawdę dobrze. Fakt, dłuższa spacja była utrapieniem, ale zaledwie przez kilka tygodni - potem to kwestia przyzwyczajenia. Pisze się szybko, a literówek na tej klawiaturze popełniam znacznie mniej niż na droższej Razer Lycosa, której byłem przedtem właścicielem. Pewnie to wynik matowych klawiszy w X4.

Podświetlenie w X4 nie jest tak dobre jak w Lycosie, ale w zupełności wystarcza. Z Makr nie korzystałem, ale już klawisze funkcyjne są bardzo przydatne i dziś nie wyobrażam sobie bez nich pracy.