Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Nowa gra Blizzarda - Heroes of the Storm
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od dłuższego czasu do sieci przedostawały się informacje, że nadchodzi nowa produkcja twórców Diablo i Starcrafta. Nikt do końca nie był pewny, czym ona będzie, chociaż były podejrzenia, że to nowa nazwa zapowiadanego od dawna Blizzard All-Stars. Dzisiaj na BlizzConie dowiedzieliśmy się, że nie były one bezpodstawne.



By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Nowa gra Blizzarda - Heroes of the Storm
Miejmy tylko nadzieje, że Blizzard doda coś nowego do gatunku Moba. Nie chciałbym zobaczyć prostego klona pierwszej Doty z Diablo.
(09-11-2013, 16:23)jakubjakub1234 napisał(a): [ -> ]Miejmy tylko nadzieje, że Blizzard doda coś nowego do gatunku Moba. Nie chciałbym zobaczyć prostego klona pierwszej Doty z Diablo.

Z tego co doczytałem z relacji innych z nocnego panelu (niestety płatnego), to wynika, że przynajmniej mapy będą miały większe znaczenie niż u konkurencji. Już zapowiedziano cztery, do tego każda będzie miała specjalne opcje, pozwalające na zmianę taktyki. Jako przykład podano piracki statek, gdzie za złoto można kupić ostrzał pozycji nieprzyjaciela.
Czy jest możliwość, że przypomina mi to bardzo Warcraft'a? Grinning
Mogą dodać do WoWa nawet ukraińskie prostytutki, a za przedłużenie abonamentu refundować w kubańskich pesos.
Póki nie zrobią Warcrafta 4, leję na nich cienkim sikiem pająka.


PiS.

DonLama

Póki co imo bliZZ Nie wydał słabej gry. Ze zniecierpliwieniem czekam na ich mobe. Uważam, ze społeczeństwo zbytnio przyzwyczaiło się do lola i skłonienie większej liczby graczy do przesiadki będzie trudne.
Jednak to blizzard wiec wszystko jest możliwe.
Ps. Mam nadzieje, ze nie wpadną na pomysł abonamentów


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
MOBA od Blizza. Bez lasthitów. Postacie z D i SC. Hmm...

[Obrazek: 1378629710029.jpg]

Zastanawiam się tylko nad ich modelem biznesowym. F2P nie F2P? Pieniądze za skórki? Odblokowywanie championów chyba nie wchodzi w grę bo mają ich zamkniętą pulę a może ? Mikro abonament?
Z tego co na razie wiadomo - F2P.