Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Ludzie do Grania w Diablo 3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam ludzi do grania w Diablo 3 Winking
Mam postać mnicha chyba 5 poziom mistrzowski, ale chciałbym zagrać jeszcze raz Gra bez AH będzie ciekawsza. Wiek nie gra roli chciałbym żeby był to ktoś ogarnięty ofc max 3 osoby.
Komunikacja na TS albo Skype.
Więcej info na PM.
Ja dlatego czekam do dodatku i braku AH Smiling a do tego czasu D3 olałem bo nie widzę sensu na ten grind jeśli za 13,95 jestem w stanie załatwić sobie cały set lepszy niż to co znalazłem w ciągu 40 godzin gry...
Ja właśnie nie wiem czy kupie dodatek czy nie ;/ Drop 2.0 ma być wprowadzony do gry wtedy kiedy wyjdzie, dodatek ale nie razem z nim.

EDIT
AH już dawno nie ma ;D
Oj, tak czy siak czekam bo granie po Inferno czyli 3 krotnym przejściu kampanii nie należy do zbyt ciekawych... -.-
Ja osobiście przeszedłem wszystko Winking
Aż sprawdziłem z ciekawości, bo AH miało działać do marca i działa nadal. Dla pewności kupiłem jakiś badziew za 500 golda. Ja niestety nie pogram, gdyż nie mam na tyle czasu, szkoda, że się nie odezwałeś w wakacje.
Ja wróciłem do gry ale bez lootu 2.0 bez AH się nie da... Owoce mojej pracy są z 20k dps wskoczyło przez 3dni do 85k.
W międzyczasie robię sobie czarodzieja i może jeszcze o barbie pomyśle Smiling