Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Problemy z aktualizacją The Sims 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej. Mam ogrooooooomny problem z The Sims 2. Nieważne czy aktualizuję grę podczas instalacji dodatku czy oddzielnym patchem aktualizacja się przerywa i przestaje działać wg. Win 8. Dodatkowo po nieudanej instalacji aktualizacji nie mogę tworzyć simów bo nie ładuje mi się kreator. Za wszelką pomoc byłbym wdzięczny bo trochę goło grać w samą podstawkę. Childish

DonLama

Próbowałeś zgodności? Gra ma już trochę a w8 to nowy wynalazek.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Uruchom jako administrator i w trybie zgodności z XP. Jak nie zadziała to zostaje instalacja na wirtualnej maszynie lub na innym komputerze, a później przeniesienie plików na win8.
Tak jak powiedział Yaros znajdź ikone pliku kliknij prawy właściwośći kategoria zgodność i zaznacz opcje uruchom w trybie zgodnośći z Windows Xp Service pack 3.
powinno dzialac Grinning
No niestety na instalatorze dodatku bo jako tako exeku z aktalizatorem na płycie nie znajdziecie z trybem zgodności nie działa a na exeku z EA.com nie można nic takiego wybrać Childish chyba po ptokach Childish

Maciej nie daję żebrzącym Torll
nie mam zainstalowanych innych ale instalowałem zawsze Własny biznes najwcześniejszy jaki mam to nocne życie bo od na studiach mi płyta siadła ale spróbuje dzięki za sugestię masz ode mnie punkt reputacji Winking

Niestety i tu krzaki !
Chyba nic nie da się zrobić