Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Płatny xbox live - wasze opinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak jak w temacie. Chciałbym dowiedzieć się jaka jest wasza opinia na temat xbox live (oryginalna gra + abonament xbox live). Według mnie to jest głupota ze strony Micrsoftu że trzeba płacić abonament żeby pograć online ze znajomymi. Sory jeżeli powtórzę temat który był poruszany x miesięcy temu.
Czemu twierdzisz że to głupota ze strony Microsoftu? Przecież oni mają z tego zysk. Głupotą by było, jakby trzymali na siłę płatny XBL, a gracze by uciekali na PSN. Tak jednak nie jest. Konta Gold cieszą się dużą popularnością.

Ponadto w cenie mamy jakość połączenia. Co prawda żadnych dyskomfortów podczas samego grania na PSN nie odczułem, to jednak widzę, że jednak co jakiś czas dostaję informacje, że PSN będzie niedostępny przez x godzin. Na XBL nie spotkałem się jeszcze z czymś takim.
Jakby nie było to Xbox Live istnieje od kilku lat i gracze jakoś nie narzekają, a i Sony na wprowadzić częściowo płatny multiplayer. Nie ma się co oszukiwać- Sony i Microsoft o wielkie korporacje oparte na pieniądzach, a dokładanie do serwerów zwyczajnie się nie opłaca.
Za 135zł można mieć wykupioną subskrypcję na 12 miesięcy.
Nie wydaje mi się, że na rok grania w twoje ulubione gry przez neta to duża kwota.
Fakt, Microsoft jest nastawiony na zysk. 360 Has No Game Jednak teraz wprowadzili "Games With Gold" dzięki temu subskrybenci będą mieli 2 pełne gry w cenie abonamentu Party!
A na co ma być nastawiony Microsoft? Na straty? Logicznym jest, że chcą zarobić jak najwięcej. Utrzymanie serwerów generuje przeogromne koszty, które Microsoft próbuje sobie jakoś zwrócić.
Yaros, ta usługa funkcjonuje od jedenastu lat, o ile się nie mylę.
Osobiście myślę, że jak kupujesz na Xboxa np. Call of Duty Ghost za 200 zł a potem masz jeszcze płacić 25 zł miesięcznie to trochę lepiej wypada PS3 bez opłat. A ja głupi jak kupiłem Xboxa i grałem w Medal of Honor na multi i następnego dnia już nie mogłem bo wyskakiwało okienko kupna konta Gold. Uwierzcie mi, mocno się wkurzyłem. Ale teraz po prostu gry typowo pod multiplayer kupuję na pc. Teraz jestem szczęśliwy i wstawiam kokoszkę I can see my house from here!
Moim zdaniem xbox live gold jest opłacalne.Jeszce kilka miesięcy temu powiedział bym inaczej, ale "games with gold" zmienia wszystko.