Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Zwiastun premierowy Killzone Shadow Fall
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: -rBAkj5Egok.jpg]
Sony zafundowało nam dziś prawdziwy wysyp materiałów z gry Killzone Shadow Fall. Pierwszym filmem jest zwiastun premierowy, natomiast drugi materiał wideo prezentuje technologie, którymi posługiwali się twórcy przy projektowaniu gry.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Zwiastun premierowy Killzone Shadow Fall
Ech, no niestety, jutubowa kompresja zabiera sporo uroku grze. Widziałem nieskompresowane gameplaye w 60fps, które wyglądały naprawdę dobrze jak na tytuł startowy. Na YT nie robi to niestety takiego wrażenia.

Nie mogę się doczekać <3
Powiem tak: wygląda MEGA. Twórcy tego Killzona naprawdę dają z siebie 7 poty i nie powiem - efekt mówi sam za siebie. Niestety nie miałem okazji zobaczyć, jak gra wygląda w akcji na własne oczy, a i tak jestem oczarowany. Tytuł startowy, a piękny niczym Jezus™.

"Nie mogę się doczekać Heart" ~Dark Archon
(12-11-2013, 20:41)Dark Archon napisał(a): [ -> ]Ech, no niestety, jutubowa kompresja zabiera sporo uroku grze. Widziałem nieskompresowane gameplaye w 60fps, które wyglądały naprawdę dobrze jak na tytuł startowy. Na YT nie robi to niestety takiego wrażenia.

Nie mogę się doczekać Heart

Chodzi o ten z multi?,bo to chyba jedyny dostępny :

http://www.killzone.com/kz3/pl_PL/blog/n...otage.html

Warto pobrać,robi wrażenie : )
Chociaż nowe generacje nie będą mnie dotyczyły w najbliższym czasie
( Childish ), to bardzo interesują mnie każde nowości, które wiążą się z nadchodzącą premierą.
Podobają mi się filmy, od strony technologicznej, na których widać postęp graficzny, który dopiero raczkuje na tych konsolach i nie wyciska z nich większej części mocy. Co będzie potem? Zobaczymy!
Tylko żeby w parze z grafiką szła opowiedziana historia i wciągający gameplay.