Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Nowe Uncharted, DLC do The Last of Us i wiele innych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: f6V0HNNHQK4.jpg]
Dziś ma miejsce amerykańska premiera najnowszej konsoli Sony. Z tej okazji Spike TV zorganizowało imprezę w jednym z nowojorskich hoteli, na której ujawniono kilka nowości związanych z konsolami PlayStation.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Nowe Uncharted, DLC do The Last of Us i wiele innych
Przede wszystkim na tej konferencji liczyłem na Naughty Dog i... się nie zawiodłem. Wreszcie doczekaliśmy się DLC do The Last of Us i liczę na to, że twórcy wyjaśnią w nim kilka rzeczy.Miałem nadzieję, że z nadejściem nowej generacji konsol amerykanie rozpoczną nową serię, a dostaliśmy kolejne Uncharted i mam wątpliwości, czy nie będzie to odgrzewany kotlet. Jaram się za to coraz bardziej nowym InFamous- szczególnie wykorzystaniem mocy w walce i przemierzaniu miasta. Sam trailer konsoli wydał mi się średni, ale mignął mi parę razy trzeci Wiedźmin, miły akcent.
Liczyłem że Kojima jednak zaskoczy czymś niesamowitym. Z dużej chmury mały deszcz. Co innego Naughty Dog i w końcu dostałem to co chciałem.