Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Szukam dobrych darmowych/tanich gier
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ostatnio koszmarnie się nudzę znacie jakieś dobre symulatory F2P (albo w cenie poniżej 10zł)
P.S.: o parametry peceta się nie martwcie Mortal Kombat (Najnowszy) na maxymalnych opcjach chodził beż potknięcia.
Polecam poszukać chociażby na steam lub origin. Mnóstwo dobrych i bezpłatnych gier. Jeśli chodzi o symulatory to sprawa jest trudniejsza, bo albo płacisz (zazwyczaj sporo) i kupujesz symulator pokroju Farming Simulator, Euro Truck lub Trainz, albo kupujesz za 10zł "symulator" np. karetki.
Wybór należy do ciebie, ja jednak szukałbym albo F2P FPS albo zbierał pieniądze, żeby kupić konkretny, grywalny tytuł.
(18-11-2013, 18:25)HackBoyPL napisał(a): [ -> ]Polecam poszukać chociażby na steam lub origin. Mnóstwo dobrych i bezpłatnych gier. Jeśli chodzi o symulatory to sprawa jest trudniejsza, bo albo płacisz (zazwyczaj sporo) i kupujesz symulator pokroju Farming Simulator, Euro Truck lub Trainz, albo kupujesz za 10zł "symulator" np. karetki.
Wybór należy do ciebie, ja jednak szukałbym albo F2P FPS albo zbierał pieniądze, żeby kupić konkretny, grywalny tytuł.
zapomniałem wspomnieć że na Steama zaglądam regularnie szukając "darmówek", ale nie wiele przypada mi do gustu. Przypominam tu niektórym że gry wyścigowe z odwzorowaniem fizyki i zachowania auta to też symulatory (takie lubię najbardziej).

(18-11-2013, 18:25)HackBoyPL napisał(a): [ -> ]Polecam poszukać chociażby na steam lub origin. Mnóstwo dobrych i bezpłatnych gier. Jeśli chodzi o symulatory to sprawa jest trudniejsza, bo albo płacisz (zazwyczaj sporo) i kupujesz symulator pokroju Farming Simulator, Euro Truck lub Trainz, albo kupujesz za 10zł "symulator" np. karetki.
Wybór należy do ciebie, ja jednak szukałbym albo F2P FPS albo zbierał pieniądze, żeby kupić konkretny, grywalny tytuł.

P.S.: dobry tytuł nie zawsze jest drogi np. Zombie driver 5.55zł, lub War Leaders: Clash of Nations 7.49zł
Polecam rozejrzeć się po swoim mieście jeżeli masz coś w stylu "Skup/wymiana gier" czy też po alledrogo (raz wyniuchałem SR3 krótko po premierze za 35zł w pudełku od solidnego handlarza chociaż w przypadku Allegro radziłbym być ostrożny z takimi "promocjami" i kilka razy sprawdzać sprzedawców) lub jak też kolega wcześniej wspomniał - Steam lub Origin (brrrrr D: )

Osobiście większość rzeczy zamawiam albo z Empiku albo z Allegro - po prostu z braku alternatywy w moim mieście i koszty kurierskie (zamiawiam głównie starsze tytuły za które ludzie wołają po 5-30 zl więc często za kuriera płacę więcej D: )


btw zapomniałem wspomnieć że dość często bieda w różnych okresach letnich/zimowych/świątecznych/etc. daje u siebie ostatnio w miare dobre tytuły za małe pieniądze (w ten sposób wzbogaciłem się o Serious Sama 3 i Fallouta 3 oraz Deus Ex: Human Revolution)
(18-11-2013, 20:39)flandrowa napisał(a): [ -> ]Polecam rozejrzeć się po swoim mieście jeżeli masz coś w stylu "Skup/wymiana gier" czy też po alledrogo (raz wyniuchałem SR3 krótko po premierze za 35zł w pudełku od solidnego handlarza chociaż w przypadku Allegro radziłbym być ostrożny z takimi "promocjami" i kilka razy sprawdzać sprzedawców) lub jak też kolega wcześniej wspomniał - Steam lub Origin (brrrrr D: )

Osobiście większość rzeczy zamawiam albo z Empiku albo z Allegro - po prostu z braku alternatywy w moim mieście i koszty kurierskie (zamiawiam głównie starsze tytuły za które ludzie wołają po 5-30 zl więc często za kuriera płacę więcej D: )


btw zapomniałem wspomnieć że dość często bieda w różnych okresach letnich/zimowych/świątecznych/etc. daje u siebie ostatnio w miare dobre tytuły za małe pieniądze (w ten sposób wzbogaciłem się o Serious Sama 3 i Fallouta 3 oraz Deus Ex: Human Revolution)

Niestety w mojej okolicy nie ma takich skupów, a nie będę jechał na drugą stronę Krakowa by "być może" kupić grę. Co do allegro to się ostatnio nieźle naciołem bo dostałem nielegalny kod, i kontrola legalności oprogramowania zrobiła najazd na mój dom. Myślę raczej o jakimś F2P pokroju Trackmania Nations Forever.
ja ostatnio zakochałem się w cdp.pl
stronka fajna
klikasz w opcjach typ gry i pod spodem przedział cenowy 0- 9.99
i dają fajne promocje
np
polski tydzień wiedźmin2 po 17,99 lub call of juarez po 9,99
studniówka z tydzień temu ileś tam gie po 5 i 9 zł

Odkopanie tematu, ale to w sumie też wina po naszej stronie. Autor jest zbanowany i nikt nie dopilnował by pozbyć się niepotrzebnego wątku, na przyszłość jednak warto trochę bardziej się rozejrzeć po forum