Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Szukam informacji o Stanley´s Parable
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od kiedy obejrzałem w jaju jej zajawkę wraz z recenzją, uczepiła się mnie ta gierka. Goście w programie mówili, że nie mogą jej ocenić, bo tak naprawdę nie przypomina żadnej innej, w jaką grali. Podobno jest nieźle pokręcona i każdy gracz wchodząc w świat wybiera inną drogę, dlatego też jest za każdym razem inaczej. Mam kilka moniaków na mojej psc i zastanawiam się, czy w nią zainwestować. Macie z nią doświadczenia? Polecilibyście ją?
Ja polecam obejrzenie recenzji quaza, która z pewnością pomoże Ci odpowiedzieć na pytanie "czy kupić?" Spokojnie, jest pozbawiona spojlerów Smiling


Spróbój moda o tym sanym tytule do Half Life 2 - to tutaj to jego rozszerzona wersja (więcej zakończeń, lepsza grafika.) Jeżeli cie oczaruje to mozesz brac. Możesz też spróbować dema, które ma dosc mało z samą grą wspólnego (jak na demo).

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
Bartiprog dzięki za recenzję he he.
Nie wiedziałem, że jest na moda. Właśnie wyczytałem w gry-online.pl, że gierka była w październiku na pierwszym miejscu w rankingu steamów. No to mnie przekonało.