Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: A może by tak coś o muzyce?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Spośród wszelkich recenzentów (i pseudorecenzentów) zajmujących się grami, filmami, komiksami i innymi elementami nerdowskiej popkultury... Ciężko jest znaleźć człowieka, którego materiały filmowe, poświęcone byłyby stricte tematowi muzyki

Wtedy na scenę wchodzę JA, w postaci Pchlej Budy, gdzie poruszam tematy - a jakże! Muzyczne.

Jestem świeżo po dodaniu drugiego materiału filmowego "z napracowaniem". i uznałem że można by już w sumie jakoś ten fakt rozreklamować.

1. Przegląd Supergrup #1 - Mad Season
2. W dupie mam piosenki z przekazem

Komentujcie i oceniajcie - wiadomo, opinia widzów jest dla internetowego twórcy bardzo ważna.

Pozdrawiam kordialnie!

Dokładnie tak jak napisał postujący poniżej: Zła kategoria. Przenoszę...
~lklw

hmmm

Cytat:Wasze teksty. Recenzje, solucje, poradniki, felietony, artykuły. Jeśli drzemie w was chęć pisania, możecie wyżyć się właśnie tutaj Smiling

Sądziłem, że tyczy się to gier, Wchodząc w twoje video również po cichu liczyłem, że tyczy się nie wiem... soundtracków w grach? A tak? Chyba złe miejsce na taki temat (moim zdaniem, nie ja tu moderuję).

Poza tym materiały mnie nie poruszyły. Są wybitnie słabe. Taka video wikipedia ze słabą realizacją, bo dla mnie jako zainteresowanego (i to średnio) tematami - nie ma nic ciekawego. Wyczytanie informacji, kto co zagrał, na czym zagrał, co wyszło, kto na czym grał. Nie zobaczyłem niczego ponad krótką notkę wikipedystów. Jest zwyczajnie sucho, zero ciekawostek i faktów nieco gorętszych, a nawet gdy ich nie ma, to całość powinna nadrabiać realizacją, a ta jest chyba najsłabsza.

Niemniej jak widzę - początek. Tu dam radę, aby zainteresować widza, trzeba go... zainteresować, a nie opowiedzieć o surowych faktach, które są w każdej notce w necie w wersjo video. Dzisiaj to za mało.
Mnie zainteresował drugi filmik swoim tytułem i... nie zawiodłem się! W końcu ktoś dobrze wyjaśnił to, co mi leżało na sercu od dawna. Zgadzam się z każdym Twoim słowem w tym filmiku. Gdybym chciał dobry tekst, czytałbym wiersze albo książkę. Muzyka powinna skupiać się na muzyce. Aż szernąłem na Facebooku z wrażenia. Smiling