Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [O] Dungeon Siege II Czarna Edycja - BOX
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
oddam ww gierkę, płytki w super stanie. Fajnie gdyby gra znalazła swoje miejsce u jakiegoś kolekcjonera pudełkowców, a nie trafiła później na allegro (cwaniaczki cebulaczki) Oddaję, ponieważ mam 2 kopie tego tytułu (przypadkiem trafiły w moje ręce)
W tym losowaniu większe szanse mają osoby, których nie wybrałem ostatnio: http://arhn.eu/forum/Temat-Oddam-Gr%C4%9...99-fantasy

[Obrazek: 1002578JP_nqhwrrx.JPG] [Obrazek: 1002579JP_nqhwrrs.JPG]

Kto przygarnie? Czekam na wpisy.

Pozdrawiam,
Link.
Ja bardzo chętnie przyjmę, gdyż ostatnim razem się nie załapałem, a grałem w najnowszą odsłonę, czyli 3 Smiling Bardzo chętnie zobaczył bym 2 w akcji Grinning Z góry dziękuję, jeżeli zostanę wybrany! Heart
Również bardzo chętnie zaopiekuję się tym tytułem. Grałem w pierwszą część i nieźle mnie wciągnęła. W dwójkę jeszcze nie miałem okazjiSmiling
Chętnie bym przygarnął bym ją do swojej kolekcji Smiling
Wojtex28 - JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ, powtarzaj to sobie: JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ, za nadludzką aktywność na forum (skrin majster) wpis w poprzedniej rozdawajcie otrzymasz gierkę. Podeślij swój adres na PM, Twoje dane posłużą mi tylko i wyłącznie do wysyłki przesyłki.

Temat można zamknąć.