Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Witam serdecznie! (trochę późno!)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej! Nazywam się Przemek (Reo również mile widziane), mam 18 lat. Gry były dla mnie od początku ulubionym źródłem rozrywki, jako berbeć siedziałem już z padem męcząc Crash Bandicoot. Jestem raczej graczem konsolowym, głównie z tego względu, że zwykle wolałem wydać pieniądze raz a porządnie na jakiś sprzęt, bez konieczności rozbudowywania go później. Moją ulubioną serią gier jest Jak & Daxter, ogólnie mogę się nazwać fanboyem gier Naughty Dog. Grinning Oprócz gier interesuję się sportem, zwłaszcza angielskim futbolem, lubię poczytać dobrą literaturę fantasy (zwłaszcza Tolkien). Moimi ulubionymi zespołami muzycznymi są obecnie Dropkick Murphys i Blind Guardian, więc jestem dość otwarty na różne rodzaje muzyki Smiling Od nieco ponad roku mam nałóg w postaci Doctora Who. Grinning O Arhn.eu dowiedziałem się od znajomego w zeszłym roku i od tamtej pory staram się dość aktywnie śledzić materiały tworzone przez Waszą ekipę. Do dołączenia do społeczności zachęciła mnie również m.in rozmowa z Ichabodem i Gurgim. Podziwiam zaangażowanie w wszelakie akcje charytatywne. Świetna sprawa, że gracze potrafią udowodnić światu, że niekoniecznie są ogromnymi nerdami nie wychodzącymi z domu, że "gry skłaniają do brutalności i są największym złem tego świata". Byłbym dumny będąc częścią tej społeczności Smiling

Pozdrawiam,
Reo