Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Szukam porad na temat 2DSa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Mam niedługo zamiar kupić 2DSa, więc mam parę pytan dotyczących go.

1. 2DSa zamierzam kupić przez Amazon. Dlaczego? Ponieważ jego cena w ich sklepie jest o 200 złotych mniejsza niż na Allegro. Chciałbym się jednak dowiedzieć, czy to bezpieczne i np. jeżeli konsolka strzeli focha, a będzie na gwarancji, gdzie można ją zanieść, by mi pomogli. (Choć dużo fajniej byłoby, gdybym nie musiał nigdzie łazić Grinning )

2. Czy pokrowiec do DSa pasowałby do 2DSa. Oficjalny pokrowiec Nintendo kosztuje bowiem 60 zł, a na Allegro DSowe pokrowce tylko 15 zł, więc jest różnica Smiling

3. Jakie gry polecacie na DSa i 3DSa. (oprócz Pokemon X i innych Poków, Chrono Trigger, Mario Kart DS, Super Mario 64 DS i Ultimate Mortal Kombat, ponieważ te na pewno bierę.)

4. Kto oprócz mnie czeka na Super Smash Bros. na 3DSa - to już w ramach offtopu Grinning

Dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź. Pozdrawiam.
Jeśli chodzi o pokrowiec, to raczej nie ma szans, żeby 2DS wszedł do pokrowca od DSa
Z gier, to zależy co lubisz - na przykład Fire Emblem jest fajny, Rayman. Wszystko zależy od preferencji.

PS. Nie "bierę" tylko "biorę"
Co do tego pokrowca to gafę strzeliłem, ponieważ dopiero teraz zauważyłem, że ten "allegrowski" pokrowiec o którym mówiłem jest jednak dopasowany na 2DS, więc jego sprawa raczej jest załatwiona.

A co do gier - RPG, taktyczne, platformowe, FPS - cokolwiek Grinning
Tak czy inaczej, pozostaje sprawa bezpieczeństwa kupna z Amazonu. Przejściówkę brytyjsko-polską mam, więc sprawę zasilacza mam załatwioną.

Dzięki więc i czekam na kolejne odpowiedzi, dzięki którym będę mógł rozpocząć przygodę z tą - mam nadzieję - zarąbistą kieszonsolką Grinning

PS. "Bierę", cicho tam Winking Ale dzięki za uważne czytanie Grinning
2DS jest jak rozłożony 3DS, więc nie ma szans, aby zmieścił się do pokrowca od DS.

Co do gier, to takie moje ulubione:
-Kirby: Mass atack,
-Rayman origins,
-Scribblenauts.
A jeszcze jedno.. jakby nagle mi się konsolka zrąbała (tfu..tfu..) to gdzie można ją zanieść.. ? Grinning
W Polsce? albo szukasz jakiegoś speca na allegro/innych stronach z ogłoszeniami albo szukasz tutoriali online :P Jak nie to najbliżej pewnie w Niemczech :P
Eee.. i tak przysłowiowe gó*no wyszło z tym 2DSem, bo na razie jakoś nie ma bata, bym kupił. Childish Tak czy owak, dzięki za pomoc Grinning

PS: W Niemczech, w Brytanii są takie ceny jak na Allegro, nawet większe. Chodziło mi cały czas o Ameryce ($$$), a ja głupi pisałem o Brytanii -.-
Radzę nie kupować Amerykańskiego. Lepiej trochę dopłacić i masz z Europy. Może być problem z region lock'iem... A tak przy okazji. Nie lepiej dopłacić i mieć składaną wersję z ekranem 3D? Masz tu fajna stronę z 3DS'em. Tanio, konsola z regionem PAL (Europa) i oczywiście przesyłka gratis. Czarne są po 649 zł http://www.redcoon.pl/B273461-Nintendo-3...ntendo-3DS a inne kolory 699 i w górę. http://www.redcoon.pl/c04260100-Konsole-Nintendo-3DS
700zł? Proszę cie, za to możesz kupić nowiutką XLkę z jakąś cyfrową grą.
3DS'a spokojnie można dorwać za 400zł, ale 2DS może być po prostu czyimś okiem lepszy, nie mam pojęcia dlaczego komuś miałaby podobać się ta siekiera, ale nie mi to oceniać.
Cieszę się, że temat nadal jest aktualny Smiling W sumie to niedługo kupię 2DS albo 3DS (nie jestem pewien, szczerze powiedziawszy podoba mi się ta siekiera). Widziałem na Allegro zarówno 2DSy, jak i 3DSy w przyzwoitych cenach, aczkolwiek szukam sobie konsolki z grą Pokemon X lub TLoZ: Link Between Worlds, ponieważ myślę, że w pakiecie byłoby taniej. Tak czy inaczej, nie wiem co z tą konsolką, bo myślę ewentualnie nad "Oryginalnym XBOXem, który jest do dupy"™.

Pozdrawiam i odezwę się jeszcze później, ale i tak dziękuję za rady Smiling