Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Użytkownicy sami brickują sobie konsole Xbox One!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W dzisiejszych czasach, gdy internet jest uznawany za swego rodzaju medium, w którym możemy znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania, niektóre rozwiązania zamiast pomagać, szkodzą. Właśnie taki rezultat może przynieść próba uruchomienia trybu wstecznej kompatybilności na Xbox One.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Użytkownicy sami brickują sobie konsole Xbox One!
Nie pozostaje nic innego, jak stwierdzić, że ewentualni poszkodowani sami są sobie winni, bo już lista czynności do zrobienia sugeruje końcowy efekt. Jak mniemam, wierzą w to ci sami ludzie, którzy nabierają się na faceboobkowe rozdawnictwo odfoliowanych iPhone'ów i testowanie konsol. Brawo, tylko pogratulować genetycznej podatności na robienie w balona. Torll
No faktycznie, jak na tryb kompatybilności wstecznej to dość...zagmatwane, ale "idiots,idiots everywhere...".
No cóż. Stać ich było na Xbox One, to zamiast bawić się we wsteczną kompatybilność na XBO mogliby zakupić taniego 360 Winking. Problem Solved.
Myślałem że gdy kupi się XONE to kupuje się po to żeby pograć w nowe gry, a nie te z X360...
Co do zasady masz rację ale generalnie ludzie cenią sobie wygodę i zamiast trzymać dwie konsole woleliby jeden sprzęt na którym zagraliby we wszystko. W tej kwestii ich rozumiem. Nie rozumiem za to jak można dać się tak nabrać.
Ciekawe czy wśród naiwniaków, którzy sami sobie uszkodzili konsole jest ktoś, kto dał się również namówić na wrzucenie iPhone'a do wody... obydwie akcje były zresztą nakręcone przez tych samych ludzi. Nie potrafię powiedzieć, że popieram, albo jakoś szczególnie bawi mnie taki "trolling", który naraża kogokolwiek - nieważne jak ten ktoś głupi by był - na tak wysokie straty jak koszt XOne, jednakże... na swój sposób są sami sobie winni. Przecież każdy wiedział co mówi Microsoft o wstecznej kompatybilności no i jak już było wspominane - wystarczy spojrzeć na czynności, które są tutaj zapisane! Może ta bardzo droga pomyłka, uzmysłowi im, że czasem warto pomyśleć, zamiast dać się porywać wiatrom naiwności. Ta nauka może im się przydać w przyszłości w sytuacji, w której stawka będzie wyższa niż cena konsoli. No chyba, że są debilami i za miesiąc wstawią PS4 do mikrofalówki, żeby móc grać w piraty.
jak dla mnie samo wpisanie freezone.reboot nie kojarzy się wcale z kompatybilnością z Xbox 360
reboot=restart
Archon, te komendy mi nie działają, XO nie chce mi teraz odpalić. Wiesz jak to naprawić?

Archon, te komendy mi nie działają, XO nie chce mi teraz odpalić. Wiesz jak to naprawić?
Trolling pierwsza klasa