Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Szybkie tworzenie screenshotów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie. Dziś kieruję do Was pytanie odnośnie PCtów. Mianowicie, jaki polecalibyście program do tworzenia szybkich zrzutów ekranu nieminimalizujących jednocześnie gry i niepytających się o nazwę pliku itd. Coś w stylu zrzutów ekranu na Steamie, ale żeby Steama nie wymagało.
Po prostu potrzebuję programiku, dzięki któremu wcisnę jeden guzik i screen gotowy do dalszego użycia. Dziękuję za odpowiedzi.. Smiling
FRAPS (w darmowej wersji zrzuca zawartość do plików BMP, zajmujących dość dużo miejsca) albo PlayClaw.
Nieźle działa też przeznaczony ogólnie do programów (nie tylko gier) Gadwin PrintScreen, który jednak trzeba najpierw skonfigurować, żeby robił wszystko automatycznie.
Polecam Ci w tym celu program MSI Afterburner. Sam używam go do robienia screenów i sprawdza się świetnie. Grinning
Ja polecam Screenpresso... wystarczy ustawić pod 1 przycisk i zrzuca cały ekran do wybranego folderu o nic nie pytając Smiling
Uuu... nie tak szybko Grinning

Dzięks, wypróbuję wszystkie programy, choć MSI Afterburner pewnie nawet mam zainstalowany, a FRAPS mi zamula kompa. :/

EDIT: A więc spróbowałem MSI Afterburner i Screenpresso i mogę przyznać, że jestem zadowolony ze względu na jakość, małą widoczność kompresji, jak i dodatkowe możliwości np. nagrywanie wideo. Co prawda mógłbym sprawdzić PlayClawa, ale po co, skoro mam już swoich faworytów.

Tak więc, wielkie dzięki za pomoc i myślę, że ostatecznie temat jest do zamknięcia Smiling

EDIT2: PlayClawa nie sprawdzę na pewno, bo nie marzę o programiku, którego używać będę mógł 30 dni, więc.. Screenpresso rządzi.