Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Rock Band 3 - kupno instrumentów itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A więc.. wiem, że się ciągle pytam i pytam, ale kto pyta nie błądzi, a więc kupiłem sobie od kolegi RB3 z jedną gitarką na PS3. Gra ogółem mi się spodobała i w celach party chciałem kupić dodatkową gitarkę oraz ewentualnie mikrofony (SingStar). Myślałem też nad przejściówką MIDI do keyboarda CASIO (od modelu chyba to nie zależy, mogę jednak podać, gdyby ktoś chciał). I teraz pytanie - gdzie mogę znaleźć te przedmioty? Polećcie jakieś sklepy lub aukcje Allegro.

Dzięki za all.
~szezjo

EDIT: Czy to serio jest tak drogie jak na Allegro widzę. Ceny rzędu 100-200 zł za jedną UŻYWANĄ gitarkę ;_;
Najlepiej zacząć szukać na zagranicznych sklepach aukcyjnych. Na polskich pokroju allegro jakiekolwiek Rock Bandowe akcesoria są dość rzadkie (mówię tu o akcesoriach typu plastikowa gitara, a te PRO niemal nie występują na polskim rynku, przeważnie dostępny jest tylko keyboard w dość ograniczonych ilościach). Na szczęście RB3 obsługuje (jak jest napisane na okładce) wszystkie instrument do gier muzycznych, włącznie z tymi od konkurencji. W tym i od Guitar Hero, których na polskim rynku jest dość dużo, więc w ostateczności stanowią tańszy ale (moim zdaniem) gorszy zamiennik.
Heja! Pomyślałem, że nie będę zakładał nowego tematu tylko po prostu odświeżę ten. Jeżeli to źle, sorka Smiling

Do rzeczy.. mam grę Rock Band 3, w którą nołlajfię itd. Do dziś jednak nie znalazłem konwertera z keyboarda MIDI do PS3. Pytanie brzmi: jak mam szukać w Google lub czy wiecie, gdzie można kupić (najlepiej jednak będzie, jeśli nie będzie wymagana opcja płatności kartą debetową typu MasterCard czy VISA, bardzo chętnie jednak kupię przez PayPal).

Mam jednak jeszcze drugie pytanie. Czy ten mikrofon: http://allegro.pl/mikrofon-singstar-play...31567.html pasowałby do PS3? (Chyba nie, ale spytać się warto). Dlaczego tak chcę oszczędzać na mikrofonie zamiast kupić jakiś Party Pack za 80 zł (dwa bezprzewodowe mikrofony)? Między innymi dlatego, że po prostu nie umiem śpiewać i rzadko bym z nich korzystał.

Dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi i trzymajcie się. Smiling
Potrzebny Ci będzie konwerter firmy Mad Catz(wnioskuję to, bo keyboard on nich jest oficjalnym instrumentem PRO do Rock Banda). Spróbuj na go szukać na oficjalnej stronie firmy lub gry. Powinno coś się znaleźć.
DO PS3 pasuje niemal każdy mikrofon USB. W przypadku tego potrzebna Ci będzie jeszcze przejściówka