Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Wii U problem z coopem i kontrolerami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Mam pytanie odnośnie gier w coopie dla wii U. A mianowicie który kontroler wybrać aby można było grać w więcej gier (wiilot czy może wii u pro controler)?
Priorytetami dla mnie są gry typu mario (super mario 3d world) i rayman legends oraz zelda the wind waker HD ? Ile kontrolerów kupic aby zagrać w te tytuły ? (będę grać we dwójkę z kolegą)

Proszę o szybką odpowiedź !
Wind Waker HD jest przeznaczony dla jednego gracza, więc standardowy padlet wystarczy. W Super Mario 3D World czy Rayman Legends padlet służy jako kontroler dla jednego gracza, dla drugiego musisz dokupić jeszcze jeden kontroler, obojętnie czy będzie to Wii Remote czy Pro Controller. I analogicznie dla każdego kolejnego gracza potrzebny będzie kolejny kontroler. W New Super Mario Bros. U gracz używający padletu nie wciela się w żadną grywalną postać, więc będziesz potrzebował wiilota/pada dla każdego gracza, który będzie chciał grać.
(15-12-2013, 02:36)ichabod napisał(a): [ -> ]Wind Waker HD jest przeznaczony dla jednego gracza, więc standardowy padlet wystarczy. W Super Mario 3D World czy Rayman Legends padlet służy jako kontroler dla jednego gracza, dla drugiego musisz dokupić jeszcze jeden kontroler, obojętnie czy będzie to Wii Remote czy Pro Controller. I analogicznie dla każdego kolejnego gracza potrzebny będzie kolejny kontroler. W New Super Mario Bros. U gracz używający padletu nie wciela się w żadną grywalną postać, więc będziesz potrzebował wiilota/pada dla każdego gracza, który będzie chciał grać.
Dzięki do zamknięcia.
(15-12-2013, 02:36)ichabod napisał(a): [ -> ]obojętnie czy będzie to Wii Remote czy Pro Controller
Dla gry na pewno, ale czy dla gracza? :-) Kupiłem Pro Controller właśnie po to, żeby grać w Super Mario 3D World i jest znacznie lepiej, niż na Wiimote. Na Wiimote jakoś nie potrafiłem wyczuć głębi, nieprecyzyjnie się nim posługiwałem, a na Pro jest super. Dodam, że przed Wii U miałem rok Xboxa :-)