Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Gruniopiatki X360 #1 Głosowanie na gre pierwszego gruniopiątku!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, jak już zapewne dowiedzieliście się z TEGO linku, razem z Mlykiem postanowiłem zrobić "Gruniopiątki" tyle że w wersji na X360.

W najbliższy piątek ma się odbyć pierwszy "Gruniopiątek", ale nie wiemy z jakiej gry.
Dlatego właśnie powstał ten temat, więc wstawiajcie swoje propozycje, w co moglibyśmy wspólnie pograć?
Gra musi obsługiwać możliwie sporą liczbę osób, bo o to tutaj chodzi.

Piszcie swoje propozycje, potem zrobię z nich ankietę i wspólnie wybierzecie grę pierwszego Gruniopiątku!

Moja propozycja to Happy Wars. Gra jest darmowa, a na dodatek można grać chyba w 32 osoby nawet.

Czekamy !

Minecraft z Gremem nie będzie brany pod uwage, Grem nie zgodził się na granie w tą gre.

Osoby które nawet nie mają x360 i wiedzą ze nie będą brały udziału w Gruniopiątku, proszone są o nie branie udziału w ankiecie.
Jak ktoś się boi o płatny Live, to można kupić kod na 48h za symboliczną złotówke http://allegro.pl/xbox-live-trial-48h-pr...84381.html
Lub jeśli doładują to są i 2 kody za 1zł http://allegro.pl/xbox-live-48h-trial-fi...15812.html

Data i godzina rozpoczęcia:
20.12.13 21:00


Głosy zbierane do środy, czyli 18.12.13.
Hej! Niestety nie będzie mnie na gruniopiątkach, lecz może na kolejnych się zjawie :soon:
Lecz mogę zaproponować chociaż gry, a więc:

Gry z kategorii F2P/Darmowe (wymagane konto gold):
Doritos Crash Course 2 (od 2-4 graczy)
Happy Wars (do 32 graczy)
Ascend: Hand of Kul (do 4 graczy)
WSOP: Full House Pro

XBLA:
Castle Crasher (do 4 graczy)
Minecraft (do 8 graczy)

Normalne:
GTA V
Nie grałem w Happy wars, jednak zawsze można spróbować Smiling
Moje propozycje:
World of Tanks (beta)
Call of Duty Black OPS 2
No i GTA V jeśli w tym tygodniu przyjdzie i zdążę je ogarnąć Smiling
Też nigdy nie grałem w Happy Wars, ale czemu nie. 360 Has No Game
Na dodatek mogę jeszcze dorzucić Dark Soulsa, ale w niego raczej w mało osób się gra. Zawsze można jakiś fightclub zrobić albo paru bossów razem pozabijać.
Moje propozycje:
GTA V (obowiązkowo)
Minecraft (niestety (chyba) tylko 8 osób)
Red Dead Redemption
Far Cry 3
Podbijam, żeby było widoczne, bo chyba nikt nie widzi że dodana została ankieta Kissing