Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Dobry wieczór :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dobry wieczór Wszystkim!

Rok mojego pobytu na arhn.eu minie w styczniu (trafiłam tutaj całkiem przypadkowo) - jak widać trochę czasu mi zajęło, by dobrnąć do wątku "przedstaw się".. Do sedna więc;
Mam na imię Karolina (lat 23) pochodzę z Górnego Śląska - mieszkam w okolicach Dąbrowy Górniczej.
Należę do szczęśliwych posiadaczy PS3 oraz PS Vita. Całkiem niedawno zaczęłam się intensywnie zastanawiać nad zakupem Nintendo 3DS. Jestem wielką fanką Pokemonów, Red Dead Redemption oraz serii Tomb Rider.
W wolnym czasie poza graniem, głównie czytam. Żaden gatunek literatury nie jest mi obcy, aczkolwiek ostatnio, literatura piękna Rosji oraz twórczość Tolkiena, szczególnie podbiła moje serce. Kolejnym moim hobby jest nauka języków obcych. Na co dzień pracuję oraz dalej się uczę.

Gdyby ktoś byłby zainteresowany wymianą książkową, to bardzo chętnie - oczywiście gry również wchodzą w grę (jednakże posiadam ich znacznie mniej Happy ).

Pozdrawiam wszystkich ciepło!
Ojeju, ale nieczytelna czcionka.
Ale tak poza tym, serdecznie witamy na forum. Mam nadzieję że się tu rozgościsz i zostaniesz na dłużej, oraz że FAQ jak i regulamin nie jest Ci obcy. A 3DS to dobry wybór, sporo osób do tej pory gra w najnowsze poki :P
Witamy, witamy Smiling Panuje tutaj rodzinna, przyjacielska atmosfera, więc mam nadzieję, że będziesz się czuła jak w domu. Na pewno o to zadbamy!
Cześć parasolka!

Rozgość się na naszym forum! Zachęcam gorąco do interakcji z innymi użytkownikami przez pisanie postów oraz "siedzenie" na Shoutboxie! Party!
Witam i zapraszam na shoutbox Fap
Życzę miłego i długiego pobytu na forum Smiling