Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: 'Gruniopiątek' #1 Happy Wars
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pierwszy gruniopiątek na XBOXA.

Podsumowanie ankiety, wygrywa Happy Wars (DRM Free)* Gra jest dostępna za darmo, ale potrzebny jest GOLD, który kosztuje na allegro 1zł-48h.
Mam nadzieję, że nas będzie dużo! Maksymalnie może grać 32 graczy, tyle też oczekujemy Smiling

Rozpoczynamy dnia 20.12.2013 o godzinie 21.00
Proszę o zapisywanie się w tym temacie.
Pododawajcie się wszyscy do znajomych, co znacznie przyśpieszy piątkowe spotkanie. Przed gruniopiątkiem upewnijcie się czy Happy Wars jest ściągnięte Torll
Zagłosowało 11 osób mam nadzieję, że się zjawicie. Jeżeli ktoś nie będzie mógł się stawić, a został zapisany - niech napisze w temacie, że nie da rady - nie będziemy tracić czasu na czekanie.
Ja i Reaktywa będziemy oczekiwać was w piątek o 21 Heart

Tego dnia posiadacze PS3 zagrają w GTA ONLINE
Gracze PC zagrają o godzinie 20:00 w Team Fortress 2
Ojojoj, nikt się jeszcze nie zapisał, a to już jutro. Och, nie!

No cóż, zapisuję się, gra się ściąga, będzie dobrze. No i będę także na tsie podczas tych gruniopiątków.
Mati, dobrze to słyszeć Smiling
Mnie na tsie nie będzie, bo nie mam mikrofonu. Ale mam headset do xboxa więc tam będę z wami rozmawiać Smiling
Mi wysiadł dysk twardy i HS od kompa, ogólnie mam sporo problemów technicznych, ale pojawie się chociaż na chwilkę Kissing
Gruniopiątek' #1 z gry Happy Wars został zakończony Heart
Ja z Reaktywą chciałbym podziękować panu Wielkimati za to, że wpadł i myślę, że bawił się z nami zajebiście Fap
Jesteś wielki i masz wielkie serce Torll
Już dzisiaj mogę was zaprosić na następny Gruniopiątek! Więcej szczegółów wkrótce!
Może było Was mało, ale za to trafili się sami "solidni" użytkownicy, fajnie, ze pograliście, wierzę w to, ze następne Gruniopiątki na iXa będą się rozkręcać z tygodnia na tydzień i niedługo zbierze się porządna ekipa licząca kilkanaście lub więcej osób, tylko się nie poddawajcie i byle do następnego Kissing