Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Ogólnie parę pytań.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Mam parę pytań co do konsoli.
1. Czy w E-shop'ie na 3DS'ie są darmowe gry?

2. Czy w E-shop'ie są gry z NDS ,GBA, GBC, GB, NES, N64? (oczywiście do kupienie)

3.Jakie gry polecacie na sam początek z konsolą? (Mogą być tylko te, co są do kupienie w E-shop'ie , a nie w wersji pudełkowej)

4. Czy w pudełku z konsolą 3DS (nie XL) znajdę normalną ładowarkę czy tylko stację?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
2. Są, oczywiście nie wszystkie, a tylko te, które zostały przeportowane.
3. Jak dla mnie to Super Mario 3D Land i Mario Karty do kompletu Winking
4. Wraz z konsolą Nintendo 3DS jest dołączana ładowarka, tylko w XL jej nie ma

Na 1. pytanie nie odpowiem, bo nie pamiętam Laughing Na pewno są dostępne demka, a czy jakieś pełne to nie kojarzę.
3. Legend of Zelda: Oracle of Ages + Oracle of Seasons, A Link's Awakening, Super Mario Bros. (z NESa). To tak na szybko, może później coś dopiszę.

1. Sprawdzę później i dam znać.

Na resztę pytań odpowiedział już Luklew.
1. Z tego co widzę, to jedynymi darmówkami są dema, aplikacje i apdejty do gier. Darmowych pełniaków, choćby najgorszego sortu, raczej więc nie uświadczysz, za to dostępne dema Rayman Origins, Dead or Alive czy Bravely Default pewnie trochę zabawy dostarczą.

2. Tak, z GBC, GBA, GB i DS.

3. Pokemon X/Y, A Link Between Worlds, Super Mario 3D Land, wszystkie Zeldy, które wymienił Benio i Super Mario Bros 3, który jest chyba najlepszym klasycznym marianem (tylko nie wiem dlaczego nie widzę go w iszopie, chociaż na stronie wymieniają go jako dostępnego), dostępnym na 3DSie. Do tego Warioland 3, bardzo legitny klasyk z GBC.

4. Jest i ładowarka i stacja, stacja działa na takiej zasadzie, że podłączasz do niej ładowarkę tak czy siak, więc jej brak byłby trochę nie na miejscu, nawet jak na Nintendo Winking