Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Jak żyć, czyli co po pokedziałkach?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zakładam tego posta, ponieważ uwielbiam cotygodniowe spotkania z Archonem, Dorianem i resztą ekipy. Z racji tego, że pokedziałki (Heart) się skończyły, a ja nie wiem co ze sobą począć to mam pytanie - co dalej? Jajki kolejną serię livów planuje ekipa, co myślą o tym inni użytkownicy i sami prowadzący. Naprawdę liczę na kolejną serię, gdyż ukończone pokedziałki były cotygodniowym kilkugodzinnym ubawem z Archonem i spółką, ja z niecierpliwością czekam na więcej.
Moja sugestia na kolejne cotygodniowe spotkania: Zelda Grinning
Zelda z Gremem proponuję. Albo serie Final Fantasy (Finaldziałki ;D)
A może...MarioDziałki™ ?
Ja głosuję za finaldziałkami, ale ze wszystkimi spin-offami. Będzie roboty na kilka lat.
A mi się marzą "retrodziałki" - co poniedziałek Aryn mógłby robić live'a z jakiejś retro gry.. coś jak livey oldschoolowe kiedyś, ale częściej. Choć może to być problem zwłaszcza, że co dzień dostajemy podgląd.

Mam jednak chętkę obejrzeć jakiegoś livea, a tu d***. Najlepsze - Pokemon Yellow i Commodore 64 - obejrzane już po wiele razy, także nie ma co oglądać :p
Ja czekam na DigiWtorki. Nigdy nie grałem w Digimony i nie zbyt wiem ze czym to się je. Winking
-Biodziałki (Bioshock).
-Tak jak szezjo, czyli Retrodziałki.
-Creedodziałki (Assasins Creed).
A może Gothic ?
Soniwtorki - Wtorki z Soniciem Grinning
Retrodziałki też dobry pomysł... Smiling