Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Perkusja do Guitar Hero Warriors of Rock
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam szanse kupić pełen zestaw Guitar Hero Warriors of Rock i chciałbym wiedzieć co myślicie o perkusji do niego dołączonej? Jak ją porównujecie do tej np. z RockBand? Nie jestem żadnym znawcą, ale zabawa na tym kawałku plastiku bardzo się spodobała Stupid
Ciężko to ocenić, ja osobiście nie cierpię perkusji od GH, jest jak dla mnie strasznie mało intuicyjna. Jednak to kwestia przyzwyczajenia, najwięcej godzin spędziłem na pierwszym Rock Band, dlatego ten zestaw osobiście preferuję. Najlepiej żebyś wypróbował gry na obu i ocenił z własnej perspektywy.

Ważne jest również to, że jeśli chodzi o perkusje to nie są tak kompatybilne jak gitary i nie każdy model musi działać poprawnie z każdą odsłoną RB/GH.

Edit. Dorzucam linka, z pełną kompatybilnością instrumentów http://www.rockband.com/compatibility
No właśnie perkusji z RB nie mam jak przetestować i nie jest też taka łatwa do zakupu jak tak z GH. Dzięki za tabelkę, ale znam ją już i przestudiowałem wzdłuż i wszerz Happy