Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [O] Różne kody na rzeczy od Sony <3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dostałem z niewiadomych przyczyn od Sony mejla świątecznego, a w nim znalazło się kilka kodów na różne śmieszne rzeczy. A że nie są mi zupełnie potrzebne, chciałbym je oddać komuś, kto będzie potrafił je docenić. Oto co mam:

SingStar voucher - 39% zniżki na 35 różnych paczek z piosenkami do SingStar, każda z nich po 5 piosenek. Rzekomo po zrealizowaniu kodu zyskuje się szansę na wygranie limitowanej piosenki Take That - Everything Changes za darmo. Nie wiem jak to działa, przepisuję to, co oni mi napisali.

Zniżka na The Sly Trilogy na PS3 - 60% zniżki na ten fajny zestaw 3 gier z PS2 w HD. Sam przeszedłem już dawno temu, gorąco polecam. Wydaje się, że cena po wprowadzeniu kodu powinna wynieść 31,60 zł.

60 darmowych dni Music Unlimited Premium - nawet nie wiem co o tym napisać. Podobno działa to w Polsce, można słuchać muzyki na urządzeniach Sony, pecetach i komórkach.

PlayStation Home voucher - a teraz największa gratka ze wszystkich. Piękny, wirtualny bałwan może być wasz. Postawcie go na środku pokoju i udawajcie, że macie znajomych w PlayStation Home! Sony twierdzi, że dzięki zastosowanej technologii bałwan nie stopnieje, to też plus.

Wszystkie kody muszą zostać wykorzystane do 8 stycznia. Jeśli macie ochotę na któryś z nich - dajcie mi znać w tym temacie, napiszę PW i będziecie się cieszyć prezentem Grinning
Podłącze się do tematu, żeby nie tworzyć kolejnego, jeśli można.
Do oddania mam kod z Tiny Hawk. Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę pisać na PW Winking
Też mam kody, takie same, co Johnny, tylko bez 60 darmowych dni Music Unlimited Premium - jak chcecie resztę, pisać PW.

Pozdrawia pełen miłości ~Piskle Heart Heart Heart
Też mogę oddać (jak widać, nie mają chyba zbyt dużej wartości) Winking Oddam grę Tiny Hawk, Kupon SingStar, Zniżkę na Sly Trilogy, Kod na Bałwana do PS Home (czy ktokolwiek w to "gra"?) Tak czy inaczej, może znajdzie się ktoś komu się przyda.
Tak jak moi przedmówcy, z przyjemnością podzielę się tymi kodami z kimś innym. Tongue_Out_Winking
(tj. Tiny Hawk, SingStar, Sly Trilogy discount etc.) Cthulhu
Tak jak poprzednicy, także dostałem te kody, mam do oddania kody na zniżki do SingStara, The Sly Trilogy, i kupon na bałwana do PS Home. Jak coś, piszcie na PW, z chęcią wyślę kody każdemu, kto by je chciał.
Sam nic nie dostałem od Sony 0o. No cóż. Jeśli mógłbym skorzystać z kodu na Tiny Hawk to będę wdzięczny.
Wysłałam w PM. Happy
Odebrałem, ode mnie plusik Smiling.
Ma ktoś jeszcze Tiny Hawk? Jeżeli tak, to bardzo porshe na PEWU.
Dogo, podesłałem Ci kod do gry na PM.
Dziękuję serdecznie, leci plusik Heart
Jeśli można to z chęcią przyjąłbym zniżkę na sly trilogy Winking
Ma ktoś jeszcze kod na Tiny Hawk?