Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Cześć Was
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tu Maciek, szesnastoletni fan "aryndatiju (oldskuul, njuułskul, oooolskuul. Cest. Riwjuuuł. Aaanbaksyn.") - wybaczcie, musiałem.
Jak widać dookoła, uwielbiam Rush, ponadto Luxtorpedę, Strachy, kruci, głupoty gadam.
Jakiś miesiąc temu wciągnęły mnie Pokemony - przeszedłem wersję niebieską a teraz jestem w trakcie maratonu pierwszej serii anime - fajność. Nie wiem co już pisać. Bla bla bla.
/nh sor

Be te wu: nie ogarniam jeszcze za bardzo tego forum, na razie nie będę się nazbyt udzielać, muszę poczytać... Bo na forum Luxtorpedy zacząłem pisać od razu i dobrze się to nie skończyło :F
Cześć Geddy Lee. Robisz bardzo fajną muzykę. Smiling

A tak serio, to miło zobaczyć Cię na stronie. Lubię czytać Twoje komentarze pod naszymi materiałami i cieszę się, że zdecydowałeś dołączyć do naszej społeczności.

Mam nadzieję, że zostaniesz u nas na dłużej!

/poprawiłem Winking
Witaj na forum, na sam początęk zapraszam do zapoznania się z Regulaminem i FAQ.
Słuchamy podobnych zespołów Heart Miłej zabawy i zachęcam do udzielania się Smiling
Toś mnie Pan zaskoczył Terrified Mistrz czyta komentarze nic nie wartego pionka? Dziękuję!
Cześć! Wygląda na to, że kolejna osoba, która potrafi w sensowny sposób zabrać głos pojawiłą sie na forum Winking Wpadaj podenerwować wszystkich na shoutbox ! Joł!
Nie mogę, ikspe mi nie stanie :c