Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Sony kończy w przyszłym roku wsparcie dla GT5, Resistance, SOCOM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Brytyjski oddział Sony poinformował, że w przyszłym roku planowane jest wyłączenie serwerów (a więc uniemożliwienie rozgrywki online) obsługujących kilka z tytułów dostępnych wyłącznie na konsolę PlayStation 3.



By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Sony kończy w przyszłym roku wsparcie dla GT5, Resistance, SOCOM
Dzięki Ci Sony -_-
Rozumiem MAGa, SOCOMy też mogę, a i usunięcie trybu online w Resistancach jakoś mi nie przeszkadza, bo i tak i tak w te gry na serwerach nikt nie gra..

Ale GT5? Rozumiem, że wydano PS4, więc powstają nowe gry, do których potrzebne są serwery. Ale mogli chyba usuwać je 5-6 lat później.
Wydano Gran Turismo 6, ale chyba Sony nie jest (a przynajmniej tak myśleliśmy) tak chamskie, by usuwać tryb online w grze, w którą wszyscy grają, tylko dlatego, że powstał sequel, który z właścicieli GT6 zainteresowałby może połowę, bo reszcie wystarczy po prostu ścigałka lub po prostu dobry "gran" w HD.

A jednak... Sony zrobiło to. Dzięki!
(30-12-2013, 13:22)szezjo napisał(a): [ -> ]Rozumiem MAGa, SOCOMy też mogę, a i usunięcie trybu online w Resistancach jakoś mi nie przeszkadza, bo i tak i tak w te gry na serwerach nikt nie gra..

Wypraszam sobie. Pierwszy Resistance ma często nieźle zapełnione serwery w multi.
Dzięki Sony . Ty wiesz jak uszczęśliwić gracza ;] (SARKAZM)