Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Witajcie!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć! Jestem Ashen i kocham polską scenę retro. Obecnie uczę się na trzecim roku w zawodzie technik informatyk. Od lat pasjonuję się konsolami objętymi marką Nintendo i tytułami na nie dostępnymi. Uwielbiam zasady popularnej gry planszowej Dungeons & Dragons (D&D), jak i objęte nią settingi, moim faworytem jest tutaj najbardziej popularny 'Forgotten Realms' który ma swoje zastosowanie w takim tytule jak 'Neverwinter Nights' (I nie tylko) na PC. Jest mi bardzo miło zawitać na tym forum i cieszę się, że mogę tutaj znaleźć osoby o podobnych zainteresowaniach.

Ps. Lubię także rozkręcać i naprawiać hardware... szkoda tylko, że często gubię śrubki Childish
Cześć Ashens Torll
Miło nam powitać nowe twarze na forum, mam nadzieję że z regulaminem i FAQ się już zapoznałeś i że zagościsz u nas na dłużej, czy to tworząc merytoryczne posty, czy pogadać sobie o głupotach na shoutboksie. Miłego postowania na forum i pobytu Smiling
Z ciekawości, subskrybent Ashensa na yt? Winking