Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Fallouty niedługo wrócą na Steam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Fallout 1, 2 i Tactics zniknęły ze sklepów cyfrowych w ostatnich dniach w związku z przejściem praw do nich w ręce Bethesdy. Na szczęście firma ta już pracuje nad ich powrotem, niestety na razie tylko na Steam.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Fallouty niedługo wrócą na Steam
Ktoś jeszcze je kupuje? Myślałem że gracze dali sobie już spokój Winking
UP: Wybacz, ale to jest dość ignoranckie podejście. Liczba graczy nie jest skończona - wciąż pojawiają się nowi, dorastają Ci młodsi i wielu z nich chce poznać klasyczne, świetne tytuły. Skąd mają je zdobyć, gdy nie będzie ich można nigdzie kupić? Ukraść z torrentów? Jakkolwiek osobiście nie lubię Bethesdy, tak trzeba ją pochwalić, że chce na powrót skierować stare Fallouty do sprzedaży i nie stanie się z nimi to samo, co z Neverhoodem czy pierwszym Blood Omen - nie staną się dostępne tylko dla szczęśliwców, którzy zdobyli te białe kruki (lub piratów...), lecz dla praktycznie każdego. I tak powinno być z każdą grą.
@up Dobrze gada! Polać mu!
@up ma racje że dobrze gada, polać mu.
a tak poważnie, myślałem że cały czas były na steamie. Huh.
A co z użytkownikami którzy mieli je kupione na steamie? Znikały z konta?
Nie powinny znikać, to samo na gog.com. Zniknęła tylko opcja sprzedaży, w bazie danych dalej są.
@guy_fawkes Naprzykład ja: omineły mnie czasy NES'a, DOS'a, C64 itd. więc kupuję stare gry, konsole itd. Chętnie kupiłem Duke Nukem, przymierzam się do Fallout.
@Grzesio165 co twój post ma do dyskusji? Dzięki za newsa, nie wiedziałem dlaczego FallOuty zniknęły z GOGa.