Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Rozszerzenie ARHN.eu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie, dawno nie było żadnej informacji co do rozszerzenia ARHN, a wiec:

- Ponad 1200 osób korzysta z rozszerzenia w przeglądarce Google Chrome (przynajmniej tyle osób ma zainstalowane)
- Może łącznie z 20 osób korzysta na innej platformie (Firefox, Opera, Google Chrome App) - niestety anuluje wsparcie dla tych platform.
- Powiadomienia o livestreamach znowu będą się wyświetlać od kiedy arhn.eu wraca na twitch.tv (czyli już od 13.02)

Jak wiecie powiadomienie o nowych filmach jest brane z kanału arhn.eu (głównego) i ostatnio się zastanawiałem, czy chcecie też by pojawiały sie materiały z kanału arhn2eu.
Jak również zakładka Kalendarz Wydarzeń i RSS Wideo chciałbym zmienić na coś innego typu: RSS Retro i RSS Recenzje.
Dlatego pozostawiam dla was ankiete do wypełnienia.
Proszę o zagłosowanie i za jakiś czas najwyżej wprowadzę zmiany jeżeli wiekszość głosów będzie przechylna.
Cytat:Czy nowe powiadomienia o filmach wideo z YT mają również pojawiać się z kanału arhn2eu? http://www.strawpoll.me/12319047

Zamiana zakładki RSS Wideo i Kalendarz Wydarzeń na RSS Retro i RSS Recenzje http://www.strawpoll.me/12319069

Dzięki za korzystanie z rozszerzenia <3
[Obrazek: kaczpeki%202.png] Sam pomysł jest genialny, już dziś go sobie pobiorę na Operę, z niecierpliwością czekam na wersję dla Firefoxa Winking
Hejo.
Dziś 07.02.2014r. dodałem coś nowego do rozszerzenia i aplikacji RSS Arhn.eu
(niestety, jeszcze nie jest gotowy dodatek do przeglądarki Firefox, lecz ciągle jest w planach. Tak samo jak przeportowanie w/w aplikacji na telefony komórkowe)

Jak pewnie wiecie, Dark Archon wrzucać będzie od poniedziałku do piątku materiały "Podgląd". Dobrzę się składa, gdyż one posiadają swój własny kanał RSS, a więc dodałem zakładki do aplikacji jak i rozszerzenia:

[Obrazek: 2014-02-07_2315.png]
[Obrazek: 2014-02-07_2316.png]

Aktualizacja do najnowszych wersji powinna odbyć się automatycznie, jeżeli nie pojawiają się nowe elementy, zaleca się zainstalowanie jeszcze raz.

Zachęcam wszystkich Arhnowiczów do korzystania!
Rozszerzenie samo się nie aktualizuje, należy usunąć poprzednią wersję i zainstalować nową ponownie.

Hej to znowu ja i kolejne nowości wrzucam do rozszerzenia arhn.eu

Tak tak, cały czas brak rozszerzenia do przeglądarki Firefox i inne, lecz to już wkrótce się zmieni.

Co dzisiaj? A no to, że dodałem opcję "dodatkowe menu":
[Obrazek: D5H8QmZ.jpg]

Klikając prawy przycisk myszy na ikonkę rozszerzenia, wybierając opcje pojawi się wam opcja:

[Obrazek: 2014-02-27_2106.png]

Wchodząc do tych opcji, możecie zaznaczyć sobie jakie elementy chcecie aby wam się wyświetlały.
Do wyboru aż 16 pozycji i w przyszłości będzie ich więcej (To wy decydujecie jakie, więc chętnie czekam na komentarze).

Z problemów jakie wiem, że są:
- Chciałoby się mieć wszystkie opcje zaznaczone, lecz wtedy te obrazki znikają poza ramką, najlepiej wybrać sobie do 7 pozycji. Lecz to zostawiam wam, jakie sobie wybierzecie.

//Aplikację zaktualizuję na dniach o ten bajer

To tyle, do usłyszenia!
Witam wszystkich ponownie.
Zedytowałem pierwszy post, w którym znajdziecie wszystko to co powinno się znajdować.
Rozszerzenie pojawiło się na przeglądarce Firefox. Obsługujemy teraz aż 3 przeglądarki!

W przyszłości nie wykluczam pojawienia się na przeglądarce Safari.
Więc jeszcze raz, wszystkich zainteresowanych zapraszam do pierwszego postu:
http://arhn.eu/forum/Temat-Aplikacja-i-r...8#pid49188
Aplikacja w Chrome na pulpit jest genialna, ale przydałoby się dać tekst "zalogowano" lub coś podobnego, bo po wejściu w opcje po zalogowaniu się apka mówi, aby się zalogować... Trzymam kciuki, nie mogę się doczekać innych opcji i wyglądu aplikacji, aby wyglądała "płasko" jak strona główna arhn.eu Winking
Mam nadzieje że gdy na urządzenia mobilne będziesz przeportowywać nie zapomniesz o wp liczę na ciebie. Winking
Hej, malutka aktualizacja rozszerzenia i aplikacji pod Chrome.

Teraz shoutbox jest nowy (mobilny):

[Obrazek: 2014-07-05_2036.png]

Czemu taka zmiana?
Miała miejsce mała awaria na forum i stary odnośnik nie za bardzo działał. Archon powinien to na dniach naprawić, a ja w międzyczasie podmieniłem shouta w rozszerzeniu.

Jeżeli chcecie aby wygląd shouta powrócił na stary, dajcie znać w komentarzach.
Hej, hej, hej!
Mała aktualizacja rozszerzeń do przeglądarek i aplikacji Chrome:
- Shoutboxy zmienione na nowe (mobilne). Dlaczego zmiana? Do aktualnego forumowego shoutboxa, dodany został pasek "nowości na arhn.eu", który trochę psuł estetykę rozszerzenia, no i rozpychało okienko.
Zmiana na mobilny shout naprawia ten problem. Również pokazuje, czy jesteśmy zalogowani na forum.

- Zakładka/Karta RSS Newsy pobiera teraz informacje z news.arhn.eu/nowe - działa tak samo jak pasek nad shoutboxem na forum. Aktualizuje się na bieżąco, dlatego mogą pojawiać się i znikać informacje.

Aktualizacja powinna odbyć się automatycznie, jeżeli nie, polecam pobranie jeszcze raz, lub kliknięcie (Chrome/Opera) przycisku w ustawieniach rozszerzenia: "Aktualizuj rozszerzenia"

:soon: appki na Windows Phone jak i na Androidzie Smiling
Hej wszystkim!
Dawno nie było żadnej aktualizacji rozszerzenia, aż nastąpił ten dzień!

Następujące zmiany: (jedynie do Google Chrome)
- Usunięto "Dodatkowe Menu"
- Dodanie powiadomienia twitczowe o prowadzonym livestreamie.
* Gdy odpalony zostanie stream http://twitch.tv/arhneu, pojawi wam się informacja + odegrany zostanie dźwięk z czołówki materiałów wideo.
*Ikonka na pasku rozszerzeń zmieni swój kolor (symbolizujący, czy livestream trwa)
*W Ustawieniach można wyłączyć powiadomienie/dźwięk

Mam nadzieje, że wszystko będzie działać. Prawdopodobnie przy najbliższym livestreamie okażę się czy wszystko działa.
Rozszerzenie powinno samo się zaktualizować, w innym przypadku polecam ręczne odinstalowanie i ponowne zainstalowanie z Google Chrome Web.

Hej wszystkim! To znowu ja i znowu kolejny update rozszerzenia ARHN.EU

Od razu podkreślam, że edytuje jedynie wersję na przeglądarkę Chrome. Dlaczego? Większość użytkowników portalu korzysta z tej przeglądarki Mystery Solved
Lecz poprzednie wersje na Opere* i Firefoxa też działają, lecz nie są już aktualizowane.
*W Operze można korzystać z rozszerzeń od Chrome poprzez zainstalowanie jeszcze jednej wtyczki.

Nie przedłużając:
Nowa wersja 4.0 umożliwia to co zwykle +
- zastąpiono RSS News na Kalendarz wydarzeń.
- dodano powiadomienia o nowych filmach na kanale Youtube arhneu

I w sumie to tyle
Można by było zrobić jakąś taką aktualizację, żeby można było ustawić automatyczne uruchamianie czegoś innego zamiast shoutboxa (z którego nie korzystam, bo obsługa jest niemiła)?
Witajcie, dawno nie było żadnej informacji co do rozszerzenia ARHN, a wiec:

- Ponad 1200 osób korzysta z rozszerzenia w przeglądarce Google Chrome (przynajmniej tyle osób ma zainstalowane)
- Może łącznie z 20 osób korzysta na innej platformie (Firefox, Opera, Google Chrome App) - niestety anuluje wsparcie dla tych platform.
- Powiadomienia o livestreamach znowu będą się wyświetlać od kiedy arhn.eu wraca na twitch.tv (czyli już od 13.02)

Jak wiecie powiadomienie o nowych filmach jest brane z kanału arhn.eu (głównego) i ostatnio się zastanawiałem, czy chcecie też by pojawiały sie materiały z kanału arhn2eu.
Jak również zakładka Kalendarz Wydarzeń i RSS Wideo chciałbym zmienić na coś innego typu: RSS Retro i RSS Recenzje.
Dlatego pozostawiam dla was ankiete do wypełnienia.
Proszę o zagłosowanie i za jakiś czas najwyżej wprowadzę zmiany jeżeli wiekszość głosów będzie przechylna.
Cytat:Czy nowe powiadomienia o filmach wideo z YT mają również pojawiać się z kanału arhn2eu? http://www.strawpoll.me/12319047

Zamiana zakładki RSS Wideo i Kalendarz Wydarzeń na RSS Retro i RSS Recenzje http://www.strawpoll.me/12319069

Dzięki za korzystanie z rozszerzenia <3
Musiałem usunąć rozszerzenie, avast zaczynał wariować, pokazywać komunikat o malware... Teraz, nie oskarżam nikogo o rozsyłanie malware, po prostu irytowało mnie wyskakujące co chwila okienko (wygląda tak), które pojawiło się także podczas wizyty na stronie dzisiaj. Po dogłębnych analizach (około dwa kliknięcia myszą) stwierdzam, że avast wykrywa "malware" w api Twitch'a, to samo dzieje się, kiedy odwiedzę dowolny stream na twitch.tv. Jakoś nie wierzę, by Twitch rozsiewał malware, to raczej false positive, ale pomyślałem że jeśli to opiszę, to może komuś ukrócę zmartwień.
(22-02-2017, 11:50)Talbis napisał(a): [ -> ]Musiałem usunąć rozszerzenie, avast zaczynał wariować, pokazywać komunikat o malware... Teraz, nie oskarżam nikogo o rozsyłanie malware, po prostu irytowało mnie wyskakujące co chwila okienko (wygląda tak), które pojawiło się także podczas wizyty na stronie dzisiaj. Po dogłębnych analizach (około dwa kliknięcia myszą) stwierdzam, że avast wykrywa "malware" w api Twitch'a, to samo dzieje się, kiedy odwiedzę dowolny stream na twitch.tv. Jakoś nie wierzę, by Twitch rozsiewał malware, to raczej false positive, ale pomyślałem że jeśli to opiszę, to może komuś ukrócę zmartwień.

Hej, tak to false positives ze strony Avasta, nie tylko na api Twitcza wyskakiwało okienko o malware Smiling
Więcej tutaj: https://niebezpiecznik.pl/post/wpadka-av...lware-gen/