Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Ekran
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich, otóż nurtuje mnie jedno, może niezbyt istotne ani poważne pytanie, ale jednak.
Posiadam DSiXL od roku, wcześniej klasycznego DS'a, a potem przez krótki czas DS lite. Mimo że po normalnym użytkowaniu zdarzały się ryski na obudowie a zawiasy to oczywista udręka w XL'ce, nigdy ale to nigdy, ani w DSie, ani w Lite, ani w DsiXL, ani w 3DSie nie pojawiła mi się ani jedna ryska na dolnym ekranie.
Nie jestem żadnym kolekcjonerem, używałem konsoli jak normalny człowiek, nawet z bootlegowymi rysikami (I too like to live dangerously).
Dlaczego więc KAŻDA używka ma rysy? I to takie konkretne? Czy ludzie mylą rysiki i śrubokręty? Przecież ekrany od wielkiego N są na tyle mocne że używając rysików i palca będą nieruszone do końca swoich dni.
Naprawdę, to pytanie spędza mi sen z powiek, jeśli kiedyś zadaliście swojemu DS'owi jakiś cios, to napiszcie JAK.
Może robią zdjęcia swoich kotów, które "grają" na ich konsolkach? Wtedy będą rysy Devil
Hmmm, skoro są takie wytrzymałe ciekawe czy by przeżyły wiertarkę zamiast rysika... Kto chętny poświęcić swoją konsolkę?