Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Archonologia #1 by Mezuis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! Jakiś czas temu postanowiłem stworzyć swoją piosenkę o tematyce portalu arhn.eu . Prace zacząłem wczoraj (4 stycznia) i skończyłem dzisiaj. Zajęło mi to jakieś 4 h. Moja pierwsza produkcja, mam nadzieję,że to uszanujecie. Na dole lista wykorzystanych materiałów, inspiracji :



LINK :








Materiały :
[PL] Funstation 3 - Recenzja (ARHN.EU)
1.Spotkanie widzów arhn.eu - podsumowanie (ARHN.EU)
Furby (2012) - recenzja (ARHN.EU)
Największe wpadki siódmej generacji konsol (ARHN.EU)
Retro - Mario Paint (SNES) (ARHN.EU)
Rapgra #0 - Arhn.eu (ARHN.EU)
Za kulisami: System Error #004 (ARHN.EU)
Pyrkon 2013 - Adrian "Grem" Bukowski z arhn.eu - wywiad GamesTube.pl

Muzyka : 22_Vj Dominion feat. Jerzy Urban - Mały stary Urban (instrumental) (VJDominion)
Inspiracje : VjDominion, Skyper, Grem

Programy:
Avidemux 2.6 - 64bits
Format Factory
Audacity


PS. Myślałem nad zrobieniem video do tego, ale nie wiedziałem za bardzo jak to zrobić, może w przyszłości się pojawi.
Jest na tyle głupie, że aż śmieszne Grinning
Moim zdaniem trochę za duże tekstu z Funstation 3
Całkiem spoko, widać, że to nie jest najwyższej jakości ale myślę, że jak na pierwszy taki film to nieźle ci to wyszło. Popracuj też nad sensem umieszczanych materiałów, bo mniej więcej druga połowa filmiku według mnie jest połączeniem randomowych słów. Czekam na następny filmik. BRAWO NINTENDO!!!
Pomysłowe i na swój sposób śmieszne, mi się podoba Grinning
(05-01-2014, 19:18)pojeemniko napisał(a): [ -> ]Całkiem spoko, widać, że to nie jest najwyższej jakości ale myślę, że jak na pierwszy taki film to nieźle ci to wyszło. Popracuj też nad sensem umieszczanych materiałów, bo mniej więcej druga połowa filmiku według mnie jest połączeniem randomowych słów. Czekam na następny filmik. BRAWO NINTENDO!!!
Po tym jak Dark Archon mówi : ''Gabe Newell'' chciałem dać urywek z 1# RapGry jak Dorian mówi : ''Zjedz śniadanie'', ale za bardzo nie wiedziałem jak wyciąć tą muzykę z tego co Dorian mówi. :/ Niestety nie udało się zrobić lepszej jakości, na Windows Movie Makerze po wybraniu opcji ''Wysoka rozdzielczość'' cały program się bugował :/
Chcemy więcej Laughing To jest jednocześnie głupie (w dobrym tego słowa znaczeniu) i zabawne. Brawa dla autora!
Co ja pacze?
Czekam na więcej! Winking
BRAWO NINTENDO Heart
Fabuła coś leży...
Trochę to... słabe?
Na końcu mogło by być jeszcze "Brawo Nintendo!", ale i tak jest fajne, + za kreatywność. Smiling
Zasłużyłeś na odznakę:
[Obrazek: You-tried.gif]

Smiling

A teraz na poważnie: doceniam starania, ale jeśli chodzi o tworzenie/sklejanie piosenek z istniejącego kontentu lepiej jest, gdy tekst ma jakiś sens i trzyma się kupy. Z drugiej strony, piszesz, że inspiracją jest VjDominion, ale w jego przypadku tekst jest zasłonięty przez wideo, którego w twoim utworze brakuje (przykład: kurczaki - ziemniaki). Inną sprawą jest normalizacja poziomu głośności wokali w miksie, która też trochę leży - na szczęście nie aż tak, żeby to przeciętnemu odbiorcy przeszkadzało.

Pozdrawiam,
(12-01-2014, 02:34)romekb napisał(a): [ -> ]Zasłużyłeś na odznakę:
[Obrazek: You-tried.gif]

Smiling

A teraz na poważnie: doceniam starania, ale jeśli chodzi o tworzenie/sklejanie piosenek z istniejącego kontentu lepiej jest, gdy tekst ma jakiś sens i trzyma się kupy. Z drugiej strony, piszesz, że inspiracją jest VjDominion, ale w jego przypadku tekst jest zasłonięty przez wideo, którego w twoim utworze brakuje (przykład: kurczaki - ziemniaki). Inną sprawą jest normalizacja poziomu głośności wokali w miksie, która też trochę leży - na szczęście nie aż tak, żeby to przeciętnemu odbiorcy przeszkadzało.

Pozdrawiam,
''PS. Myślałem nad zrobieniem video do tego, ale nie wiedziałem za bardzo jak to zrobić, może w przyszłości się pojawi.''. Zacznie ktoś w końcu czytać cały temat? :> Dzięki za wskazówki, jak nauczę się w miarę robić wideło to wyjdzie Archonologia #2. Coming soon! Laughing