Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: 'Gruniopiątek' #10 w multi GTA Online (10-th Edition)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Witam!
To już 10-te spotkanie na Gruniopiątkach PS3 Party! Już w piątek (10.01) o godzinie 21.00 znowu będziemy siać zamęt na ulicach stanu San Andreas. Przydałoby się ustalić jakiś plan, żeby nie było aż tak chaotycznie jak ostatnio Winking Proponuję mały wyścig uliczny w free roamie po całej mapie (tak, całej mapie) dowolnymi, wybranymi przez siebie pojazdami, lub dobrać się dwójkami i zrobić wyścig w stylu GTA Race.
Czekam też na jakieś Wasze propozycje gry, może znacie jakieś fajne misje/tryby? Szczerze to mi po wbiciu 21 poziomu te oferowane przez grę zaczęły się nudzić.

Jeszcze tylko pozwolę sobie przekopiować ważne fakty z poprzedniego tematu, rzućcie okiem na REGULAMIN.
Warto też dołączyć do Ekipy ARHN.EU na GTA Social Clubie.

Czekam na Was przed swoim odpicowanym Buzzardem:

[Obrazek: 0_0.jpg]

Pozdrawiam,
Link.
Jeśli do piątku odzyskam swoją kopię GTA V to będę z wami Smiling PSN ID: Ra-V88
Ja się piszę. Jak by miało nie wypalić, dam znać Grinning
(Jestem świeży w tematach gruniopiątków, więc bez hejtów pls)
(06-01-2014, 15:29)Dark-Crash-One napisał(a): [ -> ]Ja się piszę. Jak by miało nie wypalić, dam znać Grinning
(Jestem świeży w tematach gruniopiątków, więc bez hejtów pls)

Zero hejtu, każdy nowy uczestnik jest pozytywnie przyjmowany i instruowany w trakcie sesji co/gdzie i jak Smiling
Jak zawszę będę. Skoro nudzą Ci się poziomy od R* to mamy zawsze edytor Grinning Dosłownie w 10 min. można stworzyć taki długi wyścig dookoła całej wyspy i ustawić go jako wyścig GTA.
Chcę też powitać nowych chętnych do gry z nami Smiling
PSN: kacpi01
Też będę Grinning
PSN: Polasz
Ja też się pisze Smiling (psn: Dawid_zaw)
Kacpi, zapomniałem o kreatorze Smiling To świetne narzędzie do skonstruowania własnego wyścigu, coś tam pokombinuję. Podoba mi się fakt, że zbiera się mnóstwo osób chętnych do gry Smiling
No jak zwykle będę Winking Wejdę godzinę wcześniej i coś pokombinuję w kreatorze.
Ja będę (oscar4468)
Strim bydzie ? Happy_2
Dorczenzo się nie zapisał, więc chyba dziś niestety nie będzie.
Przyjemne spotkanie to było Smiling Gdybym tylko mógł to z chęcią pograłbym jeszcze ze 3 godzinki, w sumie nie zrobiliśmy nic konkretnego, ale czas leciał bardzo szybko, wywalało mnie też tylko kilka, a nie jak zazwyczaj kilkadziesiąt razy Winking Na piątek przygotuję wyścig po całym stanie i wyznaczę jakąś fajną nagrodę rzeczową dla zwycięzcy. Ogólnie to znowu sialiśmy demolkę, fotkę wrzucę symboliczną, bo ciągle się powtarzają Winking Jeżeli macie coś do dodania - wrzucajcie.

Relaksujący przelot samolotem pasażerskim na pokładzie Kapitana Dorczenzo:

[Obrazek: 0_0.jpg]
Link, nie musisz nic tworzyć, bo już mam go prawie gotowego (pozostało tylko dopracować detale).
W takim razie zajmę się tylko nagrodą Smiling