Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Szukam darmowych gier wyścigowych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
czy ktoś z was jakieś dobre gry F2P, chodzi mi o ścigałki lub symulatory, miło by było gdy ktoś wciąż w to grał.

Poprawiłem nazwę tematu.
~lklw

Uzupełnij może bardziej Tytuł, bo nie naprowadza on za bardzo na temat tej dyskusji Winking Z góry dzięki.

Jeżeli chcesz pograć w jakąś fajną symulacyjną gierkę to polecam Race Room Online, lub którąś z darmowych Trackamanii. Lepszych gier F2P bazujących na wyścigach nie znajdziesz Smiling
(06-01-2014, 19:14)Wojtex28 napisał(a): [ -> ]Uzupełnij może bardziej Tytuł, bo nie naprowadza on za bardzo na temat tej dyskusji Winking Z góry dzięki.

Jeżeli chcesz pograć w jakąś fajną symulacyjną gierkę to polecam Race Room Online, lub którąś z darmowych Trackamanii. Lepszych gier F2P bazujących na wyścigach nie znajdziesz Smiling

dzięki za rade, swoją drogą te dwie gry już obserwowałem i są dobre, ale po roku grania w nie nudzą dlatego szukam nowych, przypominam też że to nie musi być ścigałka to może też być symulator
Jedyna, którą kojarzę to Need for Speed: World.
Trackmania z tego co wiem jest dostępna na Steamie. Innych niestety nie znam.