Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Wasz ulubiony serial
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
mój ulubiony to The Simpsons, Ten temat ma na celu znalezienie czegoś ciekawego, więc każdy post mile widziany.
Ostatnio oglądałem American Horror Story, jeśli ktoś lubi zaskakującą fabułę oraz atmosferę trzymającą w napięciu, to jest to serial dla niego Grinning
Ja w tej chwili oglądam 2 seriale. Arrow czyli współczesna historia bohatera z uniwersum DC Green Arrow z całkiem interesującą fabułą i nie kulejącą grą aktorską. A w większej ilości Dr. Who ale to raczej popularny serial, który fani sci-fi raczej znają.
Ja bardzo lubię "Castle" i "Supernatural" (chociaż od 6 sezony serial zrobił się wyraźnie słabszy). Uwielbiam też "Firefly", ale najczęściej wracam do "Buffy: Postrach wampirów" Grinning
Ja uwielbiam Dr. House i Kości. Czasami zdarza się że oglądam Arrow.
Osobiście jestem fanem The Walking Dead. Na początku myślałem, że serial jest popularny tylko z powodu ostatniej mody na zombie, jednak po obejrzeniu kilku odcinków od razu go polubiłem.
Oglądam również Big Bang Theory który jest sitcomem - więc traktuje go bardziej na luzie Winking

DonLama

Oglądam aktualnie kilka, sporo juz widziałem ale
-serial animowany: the simpsons
-serial fabularny wymiatacz: breaking bad
-serial komediowy: razem na podium przyjaciele i różowe lata 70

Polecam wszystkim Smiling


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk