Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: najgorsza gra 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
jest tyle tematów "która gra jest najlepsza" (no może nie na tym forum), więc postanowiłem, że musi też być głosowanie na najgorszą grę, więc wymieńcie swoich kandydatów na tytuł najgorszej gry roku 2013
Definitywnie Ride to Hell: Retribution. Badziew jakich mało, a wydana przez Deep Silver.
Ciężko jest wybrać najgorszą grę, ponieważ są różne gusta. Musiałbyś powiedzieć czy chodzi Ci o najgorszą grę pod względem wykonania, fabuły czy chodzi Ci o gry które miały budżet od jakiejś sumy, przecież gier robionych przez niezależnych autorów piszących gry w zaciszu domu jest setki jak nie tysiące, w większość się nie da grać.
Bardzo trudno wybrać najgorszą bo jednemu gra się może spodobać a innemu nie
Wydaje mi się, że wybierając grę powinniśmy kierować się swoją opinią.
Uprising 44' jeśli patrzyć na polską premierę to ukazała się w 2013. Badziewna grafika jak na dzisiejsze czasy, słabo oddany klimat wojny i właściwie była zła. Słaba animacja "klejenia się" do ściany, a właściwie jej brak.
Mobilny Dungeon Keeper.
Bezapelacyjnie najgorszą grą i największym zawodem było dla mnie Aliens: Colonial Marines. Nawet wychwalany przez niektórych multiplayer według mnie leży i kwiczy.
Gta V... Jednak wg. mnie nie zadowala... a szkoda Childish myślałem że coś lepiej będzie....
Mnie bardzo rozczarował State of Decay . Miał być fajny, rozbudowany survival-sandbox, a wyszedła nudna i monotonna gra na pięć minut
Mnie najbardziej rozczarował uprising 44. Najlepsze były te wielkie dłonie bohaterówGrinning
Z gier co ruszałem, to chyba Dead Island: Riptide. Obiecywano cuda na patyku, lecz żadnych specjalnych różnic odróżniających grę od po prostu Dead Island nie zauważyłem.
Dungeon Keeper na systemy mobilne taki żal że...
Może to nie najgorsza gra, ale najbardziej mnie zawiodła.
Po ograniu genialnego "Vampire : The Masquerade - Bloodlines" chciałem kolejnej dobrej gry w klimatach wampirycznych.
"DARK" od studia Realmforge brzmiało intrygująco...
Czekałem.
Zagrałem.
Porzuciłem.
A szkoda bo w teorii brzmiało to wszystko ciekawie Childish
dla mnie tak samo Aliens: Colonial Marines najgorsza gra 2013 roku.
Aliens: Colonial Marines no właśnie gra inspirowana filmem nie moze byc zła a jednak. Childish
UP: A zdziwiłbyś się... Z gier na motywach filmów, najczęściej towarzyszących premierze kinowych block-busterów, przeważnie wychodzą właśnie shity. Iron Man, R.I.P.D. The Game - to tylko przykłady tych najgorszych. Aliens: Colonial Marines nie było co prawda grą bezpośrednio towarzyszącą filmowej premierze, na dodatek osadzono ją w arcyciekawym uniwersum, ale niestety padła ofiarą przepychanek między developerami, przede wszystkim o pieniądze. I tak oto dobrze zapowiadający się tytuł ostatecznie okazał się gniotem.
Zdecydowanie najgorsze gry 2013 r. to:
Ride to Hell: Retribution (w 2008 r. MUST HAVE!)
Day One: Garry's Incident
Fast & Furious: Showdown
Realms of Arkania: Blade of Destiny
Fast & Furious: Showdown Dla Prawdziwego fana ścigałek, ta gra jest solidnym kopnięciem w krocze.
Widzę, że nawet Kiebek(którego serdecznie pozdrawiam) wymienił to coś.
Fast and Furious: Showdown.
Z tego co sama ograłam to Remember Me pokładałam w tym tytule wielkie nadzieje. Najlepsze co mi z niej zostało to nie wspomnienia a koszulka z preordera ;p
Minusy roku 2013? Brak fajnych arcade`owych ścigałek. Ciągle czekam na prawdziwego NFS-a z fabułą i trudną policją ;_; hlip
Dungeon Keeper mobilny fuuuuuuuuuuuuuu EA WHAT HAVE YOU DONE!?
W kategorii "Największe rozczarowanie 2013" otrzymują:
ex aequo "Aliens: Colonial Marines" oraz "Remember Me"

W kategorii "Roczarowanie mobilne":
"Dungeon Keeper"

W kategori "Wszechcrapiszcze roku":
"Uprising 44"

Zwycięzcom gratuluję Smiling