Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [O] Encyklopedię gier (DVD) breloczek GTA V i grę.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
do oddania kilka fantów:

Encyklopedia Gier 2008 z książką na DVD:

[Obrazek: 1002606JP_epresxa.JPG] [Obrazek: 1002607JP_epresnh.JPG]

Breloczek z widokówką GTA V (Vespucci Canals):

[Obrazek: 1002916JP_epresnx.JPG] [Obrazek: 1002915JP_epresnn.JPG]

Jakąś grę dla dzieciaków (niestety, po niemiecku szwedzku (thx Archon Kissing)):

[Obrazek: 1002913JP_epresnw.JPG]

Czekam na potencjalne zgłoszenia, a później wybiorę osoby które otrzymają przedmioty. Wiem, że szału nie ma, ale darowanej encyklopedii w kartki się nie zagląda Winking

Pozdrawiam,
Link.
Z chęcią przywłaszczę sobie breloczek do kolekcji Smiling
Damn... Pojler mnie ubiegł Childish Ale ta encyklopedia mnie zaciekawiła.
Hę, Crix? To nie losowanie kto pierwszy ten lepszy. Wybieram sobie osoby które są najbardziej aktywne na forum, mają Cycki itp Smiling
Ej, Link, gra z Twojego opisu nie jest po niemiecku tylko po szwedzku. Winking
Chętnie przygarnę encyklopedię albo breloczek Heart Chętnie sprawdzę czy coś w nim widać :p
Z chęcią przygarnę Encyklopedię, jestem strasznie ciekaw, co się w niej znajduje Winking
Nikt nie chce niemieckiej gry Laughing Przepraszam szwedzkiej...

DonLama

Ale breloczek Terrified gdzie udało Ci sie go zdobyć linku?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Breloczek (+ plakat, którego nie oddaję) wygrałem Smiling Trzeba było zrobić sobie fotkę jako fan GTA - udało się wygrać Grinning (dla wtajemniczonych w moich znajomych - fotka jest do obejrzenia w mojej galerii na fejsie Winking)

Dobra to robimy tak:

Encyklopedia - Dorczenzo
Breloczek - pojler

Szwedzką grę oddam na stronce gratyzchaty Smiling

Podeślijcie mi swoje adresy do wysyłki, przesyłki polecą do Was już w sobotę Kissing
Temat można zamknąć i przenieść.
Wiedziałem, jak tylko zobaczyłem, że Dorianek coś napisał. Nadużywanie władzy Laughing Dobra, żartuję. Link kiedy idziesz po nowe big boxy?
Staram się być bardzo sprawiedliwy i każdemu coś rozdać Smiling Dorczenzo jeszcze nic nie dostał ode mnie, to teraz już będzie coś miał Heart Co do boxów to... dam znać w PMce, by tu nie robić offtopu Smiling
Przygarnę breloczek lub encyklopedię. Winking
Windhells Bitch please! czytaj posty wyżej