Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Wii Remote - problem z odczytywaniem ruchu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
mam problem z jednym ze swoich wiilotów, mianowicie, działać działa (mogę wybierać różne opcje z głównego menu, wchodzić w nie itp) jak już odpalę grę, dla przykładu tenis w Sports Resort to podczas zamachnięcia nie ma żadnego ruchu postaci, podczas boksu działa tylko nunchuck itp... Inną kwestią jest nie działanie przycisku Home, podczas lotu samolotem mogę sterować wiilotem, ale wtedy jest brak możliwości zatrzymania gry przyciskiem Home. Dziwna sprawa, bo w takim Red Steel 2 już działa, zamachnięcie kataną działa poprawnie i we wszystkich kierunkach, mimo, że kontroler w menu nie chciał się skalibrować. O co może chodzić? Kombinowałem z wii motion plus i bez niego, efekt ten sam. Pada żyroskop? To oficjalny kontroler Nintendo, mam drugi nieoficjalny i na nim wszystko śmiga aż miło. (Archon pomusz)

Pozdrawiam,
Link.
(13-01-2014, 11:18)Link napisał(a): [ -> ]Witam,
mam problem z jednym ze swoich wiilotów, mianowicie, działać działa (mogę wybierać różne opcje z głównego menu, wchodzić w nie itp) jak już odpalę grę, dla przykładu tenis w Sports Resort to podczas zamachnięcia nie ma żadnego ruchu postaci, podczas boksu działa tylko nunchuck itp... Inną kwestią jest nie działanie przycisku Home, podczas lotu samolotem mogę sterować wiilotem, ale wtedy jest brak możliwości zatrzymania gry przyciskiem Home. Dziwna sprawa, bo w takim Red Steel 2 już działa, zamachnięcie kataną działa poprawnie i we wszystkich kierunkach, mimo, że kontroler w menu nie chciał się skalibrować. O co może chodzić? Kombinowałem z wii motion plus i bez niego, efekt ten sam. Pada żyroskop? To oficjalny kontroler Nintendo, mam drugi nieoficjalny i na nim wszystko śmiga aż miło. (Archon pomusz)

Pozdrawiam,
Link.

Sprzęt do Wii jest bardzo czuły i wystarczy na serio jeden upadek nunchuck'a lub willota i od razu zaczyna wariować. Ja miałam problem z Willotem gdyż w ogóle nie chciał mi się włączyć mimo baterii a jak działał to potrafił mi się sam "naciskać" i praktycznie sama postać sobą sterowała. Wtedy musiałam 2 razy odłączyć nunchuk'a od willota i wracało wszystko do normy. Polecam pogrzebanie w willocie, bo mogło coś pójść w środku. Każdy sprzęt po używaniu musi kiedyś się zużyć Terrified Polecałabym sprawdzenie wszystkiego na innym sprzęcie, bo także może być to wina kinecta lub złych ustawień. Pozdrawiam.