Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: 'Gruniopiątek' #11 w multi GTA Online (The Great San Andreas Race Edition)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Witam!
już w ten piątek (17.01) o godz 21.00 zapraszam serdecznie na kolejny Gruniopiątek PS 3. Tym razem zaczniemy od Wielkiego Wyścigu po całym stanie San Andreas (kacpi już opracowuje specjalny, przygotowany tylko i ekskluzywnie dla Nas tor) Będzie też nagroda, za zgarnięcie pierwszego miejsca przewidziany jest mega breloczek z kolekcjonerki GTA V:


Ja też biorę udział w wyścigu i jak mnie nie wywali z internetów lub tez ja zajmę pierwsze miejsce (to już prędzej) to nie wygram nic Winking Jeszcze tylko pozwolę sobie przekopiować ważne fakty z poprzedniego tematu, rzućcie okiem na REGULAMIN.
Warto też dołączyć do Ekipy ARHN.EU na GTA Social Clubie.

Po wyścigu jak zwykle - zabawa w freee roamie z użyszkodnikami arhn.eu Heart

Serrdecznie zapraszam, ja już się zastanawiam którym pojazdem mam Was zniszczyć podczas wyścigu, podejmiesz wyzwanie, Drogi Użytkowniku?

[Obrazek: 0_0.jpg]

Pozdrawiam,
Link.
Wpisuję się na listę po raz kolejny Grinning
Znowu będę Winking
Postaram się być Smiling
Prawdopodobnie znowu będę Grinning
Mam nadzieję, że uda mi się być (mam jakieś 50% szans, że będę).

P.S.
Tor jest gotowy i przechodzi fazę zaawansowanych i zamkniętych beta testów. Jest niestety prawdopodobne, że nie obejmie portów i lotniska, ale staram się jak mogę, by trasa zajęła jak największy obszar.
ja będę ale tylko do 23 bo potem DAKAR leci
Ja się piszę. To będzie mój pierwszy raz.
Postaram się być, a jak coś to napiszę
PSN:snaki98-Pl
And The Winner of The Great San Andreas Race is...

1. Kacpi01_PL
2. Zyga
3. magmus

Gratuluję Zwycięzcom Kissing podeślijcie mi swoje dane do wysyłki, kacpi zgarnia breloczek z kolekcjonerki, a Zyga i magmus mini nagrody niespodzianki (tak, da się załatwić mniejsze niż breloczek Winking ) Szkoda, że mnie wywaliło, zapewne bym wygrał...

Kolejny już raz grało się bardzo fajnie i aż szkoda było się rozchodzić, tak czy inaczej graliśmy prawie do 1 w nocy. Wyścig zorganizowany przez kacpiego okazał się świetną trasą, łączącą offroad, pułapki, nagłe zakręty o 180 stopni, ogromne wyskoki z ramp i wiele innych rzeczy, które sprawiły, że 20 minutowy! wyścig nie był nudny, a pełen emocji - do tego stopnia, że ukończyliśmy go 2 razy. Nie zapomnę też szalonego ścigania się super samochodami po Górze Chiliad (coś co przypadło by do gustu Dorczęzo )
Ciekawe było Wejście Trola, dołączył do nas użytkownik bardzo przypominający klocucha (i nie mam tu na myśli magmusa Kissing )
Później wzięło nas na wspominki i zamiast grać, opowiadlaiśmy historię rozpoczęcia "Gruniopiątków" oraz początków każdego z użytkowników na forum Heart :nostalgia:

Dziękuję za grę, daliśmy czadu, jeszcze tylko mała galeria:

Takie tam, z Dark-Crashem-One:

[Obrazek: 0_0.jpg]

Dziwna sprawa, zrobiłem zdjęcie swojej martwej postaci - żywą postacią :mistyfikacjaimagia:

[Obrazek: 0_0.jpg]

Fotka po wyścigu (bardzo fajnie przebiegał proces synchronizacji Winking )

[Obrazek: 0_0.jpg]

Oczywiście po fotce, ktoś musiał niechcący puścić odbezpieczony granat:

[Obrazek: 0_0.jpg]

Prawie poduszkowiec:

[Obrazek: 0_0.jpg]

"Nie, nie, nie Panie Władzo, nie widzieliśmy Waszej łodzi policyjnej":

[Obrazek: 0_0.jpg]

Nasze spotkania zmieniają formułę, szczegóły zmian: Soon
Zabawa była przednia Grinning dzięki wszystkim za wspólną grę raz jeszcze!
Czy ten trol miał nick Rennen
"Oczywiście po fotce, ktoś musiał niechcący puścić odbezpieczony granat"
He-he
Nie mam zielonego pojęcia kto to zrobił Trollface
To na pewno był "Kuba" albo Jerzy Grinning
Ale była beka Grinning
Kogo zabiłem przed wyścigiem ? i sorry ze się nie przywitałem z wami na ts
Było bardzo bardzo fajnie , szkoda tylko że po zaraz po tym jak Link poszedł to mi neta wywaliło i wrócił dopiero rano Childish((
Nagrody wysłane, postanowiłem nagrodzić 3 miejsca breloczkami Smiling
W ten piątek (24.01) TEŻ GRAMY! Nieoficjalnie i bez wpisu w harmonogramie, bo to z okazji zakupu GTA V przez Chmurowatego Kissing - z resztą każda okazja jest dobra, by ponerdzić w piątkowy wieczór przy konsoli Winking
A będzie Jerzy?
Będzie