Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: System Error Prime: Polybius Enigma
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: QMtekKTJhMY.jpg]
Miłośnicy "creepypasty" mogą już zacząć zacierać ręce. Dziś w System Error Prime poruszymy temat niebezpiecznego automatu do gier kontrolującego myśli. 2spooky4me.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: System Error Prime: Polybius Enigma
Nareszcie! 8|
Świetny temat! przyjemnie się oglądało Smiling Spisek!
Och, dzięki Aryn, miło posłuchać takich ciekawostek
Nie wiedziałem że w DDR zrobiono automat, człowiek zawsze dowie się czegoś ciekawego.
Cały czas się bałam, że mi jakaś gęba wyskoczy :P Odcinek świetny jak zawsze.
Kto wychwycił na ekranie podprogowe "Subskrybuj arhn.eu''? Grinning Jak dla mnie świetny odcinek,ale W pokemonowych legendach Archon lepiej utrzymał 'straszny' klimat.
^^dzięki! Czekam na kolejne odcinki!
Nie! Nie dam sie! Nie ma suba! Winking
Mnie nie dziwi to zamieszanie z wojskiem, w Stanach to gorsze przekręty chodzą niż u nas :P
4:45 "Subskrybuj Arhn.eu"
Warto było tyle czekać Smiling
Bardzo ciekawy temat i świetny odcinek czekam na następny
Wypas:Smiling

Warto było czekać

kiedy następny??
Rządowy automat do gier? :o

Ten motyw z Simpsonów mnie rozwalił Grinning. Bardzo fajny film, czekam na kolejne.
A co jeśli te System Error ma takie samo działanie jak Polybius ?! :P
@majkel2001

To by znaczyło, że Polybius istniało, a Archon pracuje dla amerykańskiej armii. Grinning
The Army of United Kingdom Gen. Dark Archon Grinning
Teraz tylko dzielić zyski z facetami w czerni Grinning
(16-01-2014, 01:05)Massiv napisał(a): [ -> ]Kto wychwycił na ekranie podprogowe "Subskrybuj arhn.eu''? Grinning Jak dla mnie świetny odcinek,ale W pokemonowych legendach Archon lepiej utrzymał 'straszny' klimat.

(16-01-2014, 17:18)adamix1010 napisał(a): [ -> ]4:45 "Subskrybuj Arhn.eu"
Obaj panowie - wielkie brawo za zepsucie zabawy reszcie użytkowników. Cały trik właśnie na tym polegał, by każdy odkrył (bądź nie) przekaz we własnym zakresie, to taka zabawa tematem odcinka. Zobaczyliście, zatrzymaliście, przeczytaliście? Super, zachowajcie dla siebie i dajcie innym na własnej skórze przekonać się, z czym się je "przekaz podprogowy". Facepalm

Jeśli chodzi o sam automat - przyznam szczerze, że nigdy o nim nie słyszałem, aczkolwiek różnorakie teorie spiskowe związane z manipulacją za pomocą przekazu podprogowego nie są mi obce, chętnie sięgał do nich również przemysł filmowy. Z tego co pamiętam z lektury różnych artykułów zimna wojna upłynęła na wielu dziwacznych eksperymentach, więc i tutaj może być ziarnko prawdy. Wielki dzięki Archonie, że zwróciłeś uwagę na Polybiusa.
Jak zawszę dobre Grinning
Siedziałem z ciekawościa do konca filmiku Winking Jak zwykle genialne
Fajny ten nowy system error Grinning
Niby Aryn dał dla żartu to "S*b*k*y*** ****.**", ale faktycznie widać inne wiadomości, te faktyczne...
Czytałem o tym kiedyś creepypaste, ale teraz dowiedzialem się wielu nowych rzeczy.
Stron: 1 2