Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Doberek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam państwa!
Sam nie wiem co napisać, więc zadawajcie mi pytania, a ja wam na 100% odpowiem.



Dopefish Lives!
Witaj w mało skromnych progach arhn.eu
Na początek chciałem Ci napisać, że to TY się przedstawiasz a nie inni zadają Ci pytania Smiling
Więc jeżeli możesz to napisz kilka słów o sobie np. Ile masz lat (nie wstydź się Winking sami swoi!), czy zajmujesz się czymś ciekawym, jakie masz hobby itp.
Mam nadzieję, że to poprawisz.
Tymczasem, Witaj! :3
Więc tak:
Mam na imię Piotrek. Za parę dni kończę 14 lat i Cycki . Interesuję się informatyką (nie graniem!) dokładniej początki HTML i programowania. W klasie jestem znany jako informatyczny Torll , ponieważ robię jakiś zbiór komend w CMD w parę minut na Infie i dostaje za to 5 za aktywność i wiedzę ponad program Torll ! Jak chcecie ocenić moje "programy" w CMD to zapraszam: http://butter-dew.za.pl/pobieralnia.html . Czasami zamiast grania wolę się pouczyć HTML albo Javy Laughing Dla niektórych trochę dziwne. Znam prawie wszystkie skróty klawiaturowe. Czasami ogarnia mnie wściekłość jak piszę zbiór komend prawie godzinę, a nagle KABOOM! I ruszyłem kabel od zasilania kompa i dalej chyba nie muszę tłumaczyć... Teraz może to czego nie lubię i nie lubię.
NIENAWIDZĘ:
-super dzieci, którzy piszą "rzuf" albo "LOL RZAL ÓNSÓB" albo widziałem kiedyś takie zdanie "Iurz mamósia kópiła mi rzufja!" Wydaję się napisane szyfrem?! Może przetłumaczę: "Już mamusia kupiła mi żółwia!",
-nie znoszę czytać lektur szkolnych...,
-szpinaku -.-.

Kocham:
-informatykę,
-Nintendo, a zwłaszcza Mario,
-MASŁO! Nie chodzi bardziej o samo masło tylko o samo słowo. Ma ono swoją śmieszną historię Mystery Solved .

Jakbyście o coś jeszcze chcieli się zapytać to spoko. Postaram się odpowiedzieć.

A teraz thx za przeczytanie.